Jak zaprezentować we wnętrzu modne kolory 2019 roku?

Jak zaprezentować we wnętrzu modne kolory 2019 roku?

Pantone to przodujący, światowy autorytet dla projektantów w dziedzinie kolorów. Co roku dyktuje on trendy kolorystyczne. Z kolei Benjamin Moore to legendarny producent farb. W branży projektowej również jest uznawany za wzór do naśladowania. Oto dwa trendy kolorystyczne 2019 roku, które są uwielbiane przez najwybitniejszych projektantów wnętrz.

Kolory roku 2019

W 2019 Pantone jako kolor roku ogłosił Living Coral. Czyli jasny odcień koralowy. To radosna przeciwwaga do coraz powszechniejszego, chaotycznego i szybkiego życia. Odcień koralowy to zew natury. Wkracza do przestrzeni prosto spod powierzchni morza jako łagodny, ciepły i przyjemny kolor. Barwa ta pomaga przekształcać domy w szczęśliwe i przyjemne dla oka przestrzenie. Jest idealna do zastosowania na poduszkach, zasłonach, obrusach, tapicerce krzeseł, sof, a także meblach. Energetyzujący Living Coral cudownie współgra z białymi i jasnymi odcieniami. Można wykorzystać go również jako akcentującą ścianę lub mebel.

papier tekstura różowy

Dla kontrastu kolor roku według Benjamina Moore’a w roku 2019 to Metropolitan. Chłodny, stylowy, uspokajający, wyrafinowany i neutralny odcień szarości. Nie jest to zdecydowanie nudny odcień. To kolor, który idealnie łączy się z pastelowymi, neutralnymi barwami, jak zieleń czy błękit. Wprowadza tym samym elegancję do wnętrza. Możesz wybrać kolor Metropolitan na sofy, szafy, krzesła, dywaniki i inne elementy dekoracyjne. 

papier tekstura fakturowa

Projektanci są bardzo podekscytowani tymi kolorami. Po kolorze Ultra Violet, który został wybrany przez Pantone w zeszłym roku, wkraczamy w rok cieplejszych i pozytywniejszych tonów. To zdecydowanie pogodna wiadomość.

Meble AMDK zainspirowane najnowszymi trendami kolorystycznymi 2019

W ofercie AMDK również widzimy znacznie więcej różu oraz szarych kolorów. Można łączyć je, tworząc piękne i przede wszystkim modne kompozycje. To właśnie niewątpliwie jest powodów ich ogromnej popularności. Chcesz wprowadzić je do swojego domu? Choć na pierwszy rzut oka włączenie do wnętrza kolorów Living Coral i Metropolitan może wydawać się niełatwe, kiedy przejrzysz naszą ofertę, znajdziesz mnóstwo sposobów na aranżację. W AMDK dostępnych jest wiele propozycji najpiękniejszych mebli w tych odcieniach. A oto najciekawsze z nich. Zaczynamy!

Sofa Malmo

Trend koloru Living Coral możesz wykorzystać w swojej sypialni. Jeśli chcesz nasycić ją pozytywną, uspokajającą energią, jednocześnie nie przytłaczając, jej sprawdź sofę Malmo. Siedzisko to wydaje się nieco jaśniejsze niż kolor roku Pantone. Jednak nadal dodaje niesamowitego ciepła. Dzięki niej pełen relaks masz gwarantowany. Na poniższym zdjęciu możesz zobaczyć potencjał łączenia różowej sofy Malmo z równie popularnym odcieniem szarości.

Malmo Sofa PROMOCJA

Malmo Sofa PROMOCJA

Szezlong Laguna

Jak już wiesz, kolor Living Coral idealnie łączy się z szarością. Dzięki temu to połączenie jest cudownie modnym sposobem na łączenie mebli. Kierując się tą koncepcją, kolor Living Coral możesz uzupełnić szarością obecną na nowoczesnym szezlongu Laguna. To przez wielu uwielbiany model oraz odcień.

Laguna Promocja

Laguna Promocja

Krzesło ELIOT

Trendy kolorystyczne 2019 zapełniają wszystkie pomieszczenia. Od przedpokoju do kuchni. Świetną inspiracją z oferty AMDK na wykorzystanie modnych odcieni  2019 roku jest krzesło Eliot. Ten akcentujący element w różowym kolorze może zdziałać w kuchni cuda. 

Krzesło ELIOT

Krzesło ELIOT


Komentarze