Filtry
Wyczyść filtry

Cena

780,00 zł - 2 490,00 zł

Szerokość:

od 
do 

Głębokość:

od 
do 

Wysokość:

od 
do 

Wysokość siedziska:

od 
do 

Pojemnik na pościel:

Kategorie

Filtry

Łóżka sypialniane 120x200

Łóżko 120x200 to produkt, który może stanąć w sypialni dorosłego, ale i nastolatka. W naszej ofercie dostępne są meble, które spodobają się im obu. Stale poszerzamy też naszą ofertę, aby móc zaproponować klientom jeszcze większy wybór wyposażenia najwyższej jakości. Łóżko 120x200 z materacem zapewnia sporo przestrzeni do komfortowego snu. Nie każdy mebel sprzedawany jest w takim zestawie, jednak oferujemy również wybór materaców, które można nabyć osobno. Wystarczy tylko odpowiednio dobrać rozmiar.

Dla kogo przeznaczone jest łóżko 120x200?

Zakup łóżka jest ważną decyzją, choć nie zawsze to sobie uświadamiamy. Tymczasem od tego, jaki mebel sobie wybierzesz, zależy czy w przyszłości będziesz się dobrze wysypiał. Jeśli nie jesteś pewien, w jaki sposób znaleźć wyposażenie do swojej sypialni, odezwij się do naszych ekspertów, a chętnie Ci doradzą. Przede wszystkim musisz jednak wiedzieć, że łóżko 120x200 to produkt dla jednej osoby. Przyjmuje się bowiem, że para korzystająca z podwójnego łóżka powinna mieć do dyspozycji co najmniej sto czterdzieści centymetrów szerokości, czyli po siedemdziesiąt na osobę. W innym przypadku Twój sen na pewno nie będzie komfortowy. Po prostu będzie za ciasno.

Wygodne łóżko z materacem 120x200 w dobrej cenie

Jak już wspomnieliśmy, jedną z możliwości jest zakup łóżka w zestawie z materacem. Takie rozwiązanie ogranicza klientowi trochę zachodu, gdyż nie musi on samodzielnie dobierać tego elementu. Łóżko z materacem 120x200 sprzedawane jest jako komplet, a więc nie trzeba rozważać, czy lepszy będzie produkt kieszeniowy, piankowy czy jeszcze inny. Nasi specjaliści połączyli już ze sobą poszczególne elementy, które zapewnią Ci wygodę. Kupując łóżko 120x200 z materacem, oszczędzasz czas, a często także i pieniądze. Jest to zatem rozwiązanie, które warto wziąć pod uwagę.

Łóżko 120x200 z materacem czy bez?

Łóżko z materacem 120x200 to oczywiście nie jedyna opcja. Jeśli jesteś chociaż trochę zorientowany w dostępnych rodzajach materaców, znasz wymiary łóżka i tym podobne, możesz spróbować wybrać materac samodzielnie.

Często zdarza się tak, że konkretny model wyposażenia nie jest nawet oferowany w zestawie z materacem. Wówczas najlepiej poprosić o wsparcie sprzedawcę albo zdecydować się na konkretny rodzaj bez pomocy. Najważniejsze, aby nie dokonywać wyboru pochopnie i nawet kilka razy upewnić się, że produkty dobrze do siebie pasują. W Internecie można znaleźć wiele informacji na temat poszczególnych typów materaców, więc jeśli chcesz, to możesz się trochę wyedukować przed nabyciem własnego.

Ciężko powiedzieć, czy lepszą możliwością jest zakup łóżka z dołączonym materacem, czy jednak dobranie go samodzielnie. Wiele zależy od Twojej wiedzy, a także od tego, które łóżko wpadnie Ci w oko. W naszej ofercie znajdziesz między innymi łóżka 120x200 w komplecie z materacem, a także takie, do których trzeba go będzie dokupić osobno. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi modelami naszych mebli. W razie jakichkolwiek wątpliwości, służymy fachową poradą.