Ze względu na sezon urlopowy dostawców oraz producentów czas realizacji zamówień może ulec wydłużeniu. Więcej informacji pod numerem tel: 507-712-001 lub poprzez e-maila: biuro@amdk.pl

Zestawy mebli kuchennych

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
241 cm
260 cm
Kategorie

Jest 10 produktów.

Zestawy mebli kuchennych

Kuchnia jest sercem każdego domu, dlatego tak ważne jest dobranie do niej odpowiedniego zestawu mebli kuchennych. Stworzenie kuchni marzeń od A do Z, która idealnie wpisuje się w kubaturę pomieszczenia, to drogie przedsięwzięcie. Nie zawsze trzeba sięgać po meble kuchenne na wymiar. Gotowy zestaw mebli kuchennych to często tańsze, a jednocześnie w pełni funkcjonalne rozwiązanie.

Kuchnia z zestawem mebli kuchennych praktyczna i modna

Zestawy mebli kuchennych to gustowne i - co najważniejsze - ekonomiczne rozwiązanie. Dzięki meblom do kuchni w zestawie szybko i bez większych problemów urządzisz wygodne i funkcjonalne pomieszczenie. Właściwie dobrany komplet mebli do kuchni pozwoli Ci zmieścić wszystkie potrzebne akcesoria, zapewni odpowiednią przestrzeń do pracy i przygotowania potraw.
Meble kuchenne w zestawach różnią się od siebie sposobem wykończenia frontów, rozwiązaniami technologicznymi oraz rodzajem mebli kuchennych wchodzących w skład zestawu.

Zestaw mebli kuchennych obejmuje w różnej konfiguracji następujące rodzaje mebli:

szafka pod zlewozmywak,

• szafka kuchenna dolna otwierana (jedno- lub dwudrzwiowa) • szafka kuchenna górna/ wisząca (otwierana od dołu, zwykła, z półkami - otwarta), • szafka górna z witryną (otwierana do góry), • szafka narożna, • szafka dolna z szufladami

• szafka kuchenna komin (otwierana, z szufladami)

• szafka dolna pod piekarnik.

Każda z ww. szafek dostępna jest w różnej szerokości i w różnym wykończeniu frontów, przez co czyni dostępne w naszym sklepie zestawy mebli do kuchni niezwykle funkcjonalnymi. Różnorodność kombinacji pozwala zagospodarować każdą kubaturę kuchni w wybranym przez Ciebie stylu.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie mebli kuchennych w zestawie?

Decydując się na zmianę umeblowania w kuchni, warto kierować się względami praktycznymi. Z dostępnych w naszym sklepie zestawów mebli kuchennych możesz skomponować własne, unikalne zestawy mebli kupując szafki osobno, według własnych upodobań i potrzeb. Dzięki temu masz możliwość stworzenia kuchni marzeń, bez konieczności wydawania fortuny na meble kuchenne na wymiar.
Kupując meble kuchenne, sprawdź koniecznie udogodnienia, jakie oferuje Ci w cenie producent mebli.

Wybierając naszą ofertę w cenie mebli kuchennych w komplecie, otrzymujesz: • meble wykonane z wysokiej jakości materiału PCV o zwiększonej odporności na temperaturę,

• meble odporne na zarysowania i wilgoć,

• system cichego domykania szuflad i frontów,

• możliwość skompletowania dowolnego zestawu dopasowanego do wymiarów Twojej kuchni.