Ze względu na sezon urlopowy dostawców oraz producentów czas realizacji zamówień może ulec wydłużeniu. Więcej informacji pod numerem tel: 507-712-001 lub poprzez e-maila: biuro@amdk.pl

Zestawy wypoczynkowe

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
203 cm
226 cm
Wysokość Filtruj
72 cm
105 cm
Głębokość Filtruj
60 cm
90 cm
Kategorie

Jest 2 produktów.

Meble wypoczynkowe tapicerowane

Meble wypoczynkowe tapicerowane dostępne są w różnych konfiguracjach i wersjach kolorystycznych, ale nie oznacza to, że ich zakup jest bardzo prostą sprawą. Wszystko przez to, że zestawy wypoczynkowe, które zazwyczaj kupujemy na lata, mają w sobie łączyć estetyczny i stylowy wygląd z funkcjonalnością. Na pewno kwestiami, jakie należy wziąć pod uwagę, jak wybieramy meble wypoczynkowe tapicerowane to metraż pomieszczenia, kolor jaki w nim dominuje, a także to, czy mają nam one służyć wyłącznie do siedzenia, czy też będziemy chcieli również na nich spać. To co powinny posiadać wszystkie zestawy wypoczynkowe, niezależnie od przeznaczenia to przede wszystkim wygoda, funkcjonalność i design.

Meble wypoczynkowe tapicerowane gwarancją komfortu

Zestawy wypoczynkowe jakie posiadamy w ofercie sklepowej wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na to, że są one bardzo wygodne i mimo częstego użytkowania nic się z nimi nie dzieje. A to czy zdecydujemy się na zakup kanapy, narożnik czy sofy zależy wyłącznie od tego, co w największym stopniu spełni nasze wymagania oraz będzie pasowało do wnętrza. Dlatego zanim zaczniemy wybierać meble wypoczynkowe tapicerowane, powinniśmy zmierzyć ile mamy miejsca, na ustawienie wypoczynku, ponieważ wtedy będziemy mieli konkretną informację, na jakie gabaryty możemy sobie pozwolić.

Wielkość zestawu wypoczynkowego jest ważna nie tylko ze względu na wygodę, ale również na zachowanie harmonii we wnętrzu. Bo zachowanie właściwych proporcji i miejsca wolnego jest kluczem do sukcesu i stworzenia idealnego miejsca do wypoczynku i relaksu.

Nowoczesne zestawy wypoczynkowe produkowane są przy zastosowaniu najnowszych technologii, którym zawdzięczamy wyjątkową trwałość, jak również elastyczność i miękkość. Jeżeli chodzi o estetykę, to mamy ogromny wybór, który pozwala na to, aby meble wypoczynkowe tapicerowane dopasowane zostały do wystroju wnętrza, niezależnie od stylu, w jakim jest ono utrzymane. Ciekawym pomysłem jest to, aby wypoczynek dobierać na zasadzie kontrastu, co odnosi się do najnowszych trendów. A zatem jeśli mamy jasne kolory ścian i dodatków, wtedy warto zdecydować się na ciemniejszą sofę, a jeśli dominują w naszym pokoju kolory ciemne, wówczas rolą wypoczynku może być rozjaśnienie wnętrza.

Zestawy wypoczynkowe narożne

Narożne meble wypoczynkowe tapicerowane znajdują zastosowanie w małych, jak i dużych pomieszczeniach. Ich niewątpliwą zaletą jest wygoda oraz to, że mogą zastąpić dodatkowe meble w formie foteli bądź puf. Zestawy wypoczynkowe narożne są w stanie pomieścić większą ilość osób, a także dają większą powierzchnię do spania, co sprawia, że są po prostu bardzo komfortowe w użytkowaniu. W sytuacji, gdy mamy połączoną kuchnię z salonem, to narożna sofa może wyznaczać granicę, odgradzającą jedno pomieszczenie od drugiego.

Meble wypoczynkowe tapicerowane z funkcją sprania

Zestawy wypoczynkowe z funkcją spania są często poszukiwane, i to nawet przez osoby posiadające osobną sypialnie. Wszystko z myślą o potencjalnych gościach, którzy w razie odwiedzin będą mieli wygodne i komfortowe miejsce do spania. Wybór jeśli chodzi o design jest bardzo duży. Ważne żeby takie meble wypoczynkowe tapicerowane pasowały do wystroju pokoju oraz umożliwiały rozłożenie kanapy czy sofy. Obecnie produkowane są takie wypoczynki z funkcją spania, że wizualnie niczym nie różnią się od tych, które tej funkcji nie posiadają. Dlatego warto rozważyć taki zakup, jeśli chcemy zyskać przy okazji mebel wielofunkcyjny.