Filtry

Cena

0,00 zł - 7 065,00 zł

Szerokość:

od 
do 

Głębokość:

od 
do 

Wysokość:

od 
do 

Wysokość siedziska:

od 
do 

Pojemnik na pościel:

Kategorie

Łóżka kontynentalne

Łóżka kontynentalne do sypialni

Łóżka kontynentalne są obecnie jednym z najpopularniejszych rodzajów tych mebli. Dlatego też nie mogło zabraknąć ich w ofercie AMDK. Wnoszą one do sypialni naszych klientów najnowszy trend. Jeśli chcesz poczuć maksymalną wygodę, komfort i uczucie odprężenia zachęcamy do zapoznania się z tą kategorią!

Czym charakteryzują się łóżka kontynentalne z oferty AMDK?

W naszej ofercie składają się one w dużej mierze z trzech różnych warstw. Dzięki temu są znacznie wyższe niż standardowe modele. Inną cechą charakterystyczną tego rodzaju łóżek jest to, że większość przedstawionych modeli nie posiada ram ani listew. Jednak w niektórych projektach podstawa i zagłówki mają solidną, drewnianą ramę, jak na przykład w  projekcie Diori.v

W wielu modelach górny materac rozciąga się na całej powierzchni łóżka, z kolei dwa dolne są w połowie rozdzielone. Oferujemy również projekty, w których wszystkie trzy warstwy nie są podzielone. Warstwy te sprzyjają komfortowi snu. Odpowiedniej jakości trzy materace zapewniają lepsze podparcie ciała niż w przypadku jednej warstwy. 

Pamiętaj, że w AMDK oferujemy możliwość wyboru spośród kilku wymiarów łóżek. 

Na co zwrócić uwagę kupując łóżka kontynentalne?

Oprócz dobrej jakości materiałów kluczem do sukcesu jest znalezienie łóżka, które oferuje komfort odpowiadający indywidualnym wymaganiom ciała w zakresie ergonomii. W tym również wymiarom. Rozmiar powierzchni do spania ma zasadnicze znaczenie dla komfortu snu. 

Zalecamy, aby w przypadku jednej osoby wybrać rozmiar około 100x200 centymetrów. Jeśli natomiast potrzebujesz trochę więcej miejsca, wybierz około 120x200 centymetrów. Wymiary te są również odpowiednie do małych sypialni.

Standardowy rozmiar łóżka podwójnego wynosi 160x200 centymetrów. W ofercie AMDK znajdziesz również szersze modele o wymiarach 180x200 centymetrów. 

Dzięki dodatkowym funkcjom jak na przykład regulacja zagłówka w modelu Gala Multi możesz dostosować łóżko do osobistych preferencji. Wiele modeli z naszej oferty ma również pojemniki na pościel. Co przyczynia się do maksymalnego wykorzystania przestrzeni. Niektóre projekty oferują także dużą elastyczność. A to wszystko dzięki elektrycznej regulacji pozycji snu.

Sam wygląd łóżka kontynentalnego zależy od Twojego gustu. W naszej ofercie dostępne są one w różnych kolorach. Dzięki temu oferujemy możliwość doboru według Twoich upodobań. Dziś wiele osób podążając za trendem minimalizmu lubi proste konstrukcje łóżek. Osobom tym zalecamy przyjrzenie się modelowi Aqua.