Łóżka białe 140x200

Kategorie

Jest 4 produktów.

Łóżko białe 140x200 cm, łóżka 140 w kolorze białym

Biel wygląda świeżo, nowocześnie. Delikatnie powiększa optycznie przestrzeń, dzięki czemu często wybierana jest do małych pomieszczeń. Sypialnia w tym kolorze jest elegancka, ale także przytulna. Łóżko białe 140x200 to mebel uniwersalny, więc łatwo dopasować go do wielu aranżacji. Ze względu na rozmiar może służyć dwóm osobom lub jednej. W AMDK meble znajdziesz różne łóżka 140 w kolorze białym.

Łóżko białe 140x200 - ponadczasowy design

Białe łóżko 140x200 jest idealne do niewielkiej sypialni ze względu na rozmiar, ale także jasny kolor, który odbija światło i optycznie powiększa pomieszczenie. Warto połączyć je z silniejszym akcentem kolorystycznym, by przełamać monotonię. W tej roli sprawdzi się czerń, czerwień lub fuksja. Do aranżacji skandynawskich pasuje natomiast biały total look. Łóżko 140x200 białe warto zestawić z szafą czy witryną w tym samym kolorze. Doskonale sprawdzą się też drewniana komoda czy toaletka.

Łóżko białe 140x200 pasuje do stylistyk nowoczesnych, minimalistycznych, ale także romantycznych. W tym przypadku sprawdzi się połączenie z pastelowymi kolorami oraz wzorami kwiatowymi i koronkami. Łóżko 140x200 białe może grać pierwsze skrzypce w pokoju dorastającej dziewczynki, do której przemówi taka aranżacja, ale jest to także świetna opcja do pokoju dla singielki czy sypialni małżeńskiej.

Białe łóżko 140x200 - różne rodzaje 

W tej kategorii znajdziesz łóżka 140x200 białe lub w jasnym kolorze tapicerki. Wszystkie wyróżniają się starannym wykonaniem, czemu zawdzięczają przepiękny design. Oprócz standardowych modeli tapicerowanych posiadamy w asortymencie łóżka kontynentalne 140x200. Są wyższe i mają zintegrowany materac, dzięki czemu wygodniej się z nich korzysta. Ponadto prezentują się przepięknie.

Większość łóżek 140x200 białych posiada zdobiony zagłówek. Modele różnią się między sobą stylistyką. W zależności od potrzeb możesz wybrać bardziej nowoczesny lub klasyczny design. Jeżeli lubisz oryginalne rozwiązania, wybierz łóżko 140x200 białe z listwą LED. Dzięki niej mebel pasuje do niemal każdej aranżacji. Za pomocą pilota można zmieniać kolor światła i stworzyć klimatyczny wystrój.

Łóżko 140x200 białe - dla kogo?

Modele dostępne w tej kategorii mają materac o wymiarach 140x200, co sprawia, że mogą służyć jako małe łóżka podwójne lub tylko dla jednej osoby. W pierwszym przypadku polecamy mebel z pojemnikiem, dzięki któremu zyskasz dodatkowe miejsce do przechowywania. Białe łóżko 140x200 jest idealne do niewielkich lub wąskich sypialni, gdzie nie zmieści się szerszy model. Dzięki temu, że nie jest szerokie, zmieszczą się obok szafki nocne.

Łóżko 140x200 białe sprawdzi się również jako łóżko dla singla. Jest na tyle szerokie, że zapewni niespotykany komfort snu nawet najbardziej wymagającej osobie. Ponadto wygląda stylowo w aranżacji ustawione na środku pokoju, a nie przy ścianie. Szyku dodaje mu pikowany zagłówek, który ponadto wpływa na wygodę.

Trwałe i ponadczasowe łóżka 140x200 białe

W AMDK meble możesz liczyć na dobrą jakość i trwałość produktów. Łóżka 140x200 białe zrobione są z doskonałych gatunkowo materiałów, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia. Ponadto ich neutralna kolorystyka i prosta forma sprawia, że nie wychodzą z mody. Dzięki temu kupując białe łóżko 140x200, wybierasz produkt na lata.