Łóżka kontynentalne 180x200cm z dwoma pojemnikami

Kategorie

Jest 27 produktów.

Za sprawą podwyższanej konstrukcji, łóżka kontynentalne stały się synonimem komfortu, który jest mile widziany w tak wymagającym wnętrzu jakie stanowi sypialnia. Szukając wygodnych mebli do spania pasujących stylistycznie do wielu aranżacji, warto zwrócić uwagę na bestsellerową kolekcję łóżek kontynentalnych w AMDK meble, która zamieni Twoją zachowawczą sypialnię w luksusowy apartament.

Łóżko kontynentalne 180x200cm z dwoma pojemnikami

Najbardziej wymagający użytkownicy zgodnie przyznają, że komfort snu na łóżkach kontynentalnych nie ma sobie równych. Ten rewolucyjny rodzaj łóżka, którego zaawansowana konstrukcja pozwala maksymalnie wypocząć zarówno podczas poobiednich drzemek jak i całonocnego relaksu zachwyca prostą bryłą i funkcjonalnością. Jeśli w najbliższym czasie czeka Cię metamorfoza sypialni - łóżko kontynentalne 180x200cm będzie wyznacznikiem zmiany na lepsze!

Funkcjonalność łóżek kontynentalnych doceniły obiekty hotelowe jak i luksusowe pensjonaty. Podstawą ich ergonomii jest materac kieszeniowy wypełniony sprężynami typu bonel, dzięki którym ciężar ciała użytkownika jest równomiernie rozkładany na całej powierzchni spania. Poprzez uzyskanie elastyczności powierzchniowej, mięśnie ulegają rozluźnieniu co doceniają szczególnie osoby cierpiące na przewlekłe bóle kręgosłupa. Sen w wygodnej pozycji przez całą noc sprawia, że rano budzisz się rześki i wypoczęty. Łóżka kontynentalne 180x200cm z dwoma pojemnikami na pościel to mebel w pełni rodzinny, na którym pomieści się cała familia podczas beztroskich weekendów spędzonych przed tv.

Łóżka kontynentalne 180x200cm z dwoma pojemnikami

Wybór odpowiedniego łóżka do sypialni nie powinien być przypadkowy. Z uwagi na to, że życie w ciągłym biegu potrafi dać w kość także naszemu kręgosłupowi, priorytetem jest jego optymalne wsparcie. A tego rodzaju profilaktykę gwarantuje łóżko kontynentalne 180x200cm z dekoracyjnym wezgłowiem, o które możemy swobodnie się oprzeć podczas czytania ulubionej książki lub oglądania telewizji. W zależności od modelu łóżka kontynentalnego, wezgłowie może przybierać rozmaite kształty, zachwycać dekoracyjnymi przeszyciami lub inspirować minimalistyczną koncepcją.

Łóżko kontynentalne 180x200cm z dwoma pojemnikami zachwyca nie tylko nowoczesnym designem, ale też pojemnością pojemników, w których poza sypialnianymi tekstyliami możesz schować wiele innych rzeczy, których używasz sporadycznie lub sezonowo. Specjalny mechanizm podnoszenia materacy zapewnia szybki dostęp do zawartości pojemników - wystarczy lekko pociągnać za tekstylny uchwyt a wierzchnia część łóżko samoistnie się podniesie. Wiele modeli łóżek kontynentalnych jak łóżko SAMBA to meble z wbudowaną elektryczną regulacją spania, dzięki której przyjmiesz wygodną pozycję podczas oglądania ulubionego serialu lub pracy przy komputerze

Oryginalne meble do sypialni, które musisz mieć!

Łóżka kontynentalne stanowią luksusową alternatywę dla tradycyjnych łóżek, dlatego warto je mieć w swoim wnętrzu chociażby ze względu na fakt, że swoją obecnością podnoszą estetykę, każdej przestrzeni, w której się znajdą. Szerokie łóżka kontynentalne najlepiej będą się prezentować w przestronnych sypialniach, w których dostęp do łóżka możliwy jest z trzech stron. W przypadku niewielkich sypialni do wyboru masz dwie opcje – albo ustawisz łóżko kontynentalne pod ścianą, albo zdecydujesz się na węższy model, który umieszczony na środku, nie będzie przytłaczał małej sypialni.

Klasyczne łóżko do sypialni składa się drewnianej ramy i materaca – tak prosta konstrukcja nie w każdym przypadku sprawdzała się, poza tym mebel sprawiał wrażenie chłodnego i nieatrakcyjnego. Rewolucja w postaci łóżek kontynentalnych do sypialni, pozwoliła spojrzeć na kwestie zdrowego snu całkiem pod innym kątem. Jedna lub dwie warstwy materaca kieszeniowego plus nakładka i komfortowe wezgłowie to przepis na konstrukcję pełną komfortu, gwarantującą wypoczynek na wysokim poziomie. Cała powierzchnia łóżka kontynentalnego jest pokryta tapicerką dostępną w szerokiej gamie kolorów - wyłącznie od Ciebie zależy, jaki kolor nadasz swoim snom.