Łóżka piętrowe dla dzieci

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
88 cm
227 cm
Wysokość Filtruj
106 cm
165 cm
Głębokość Filtruj
97 cm
196 cm
Rozmiar materaca
Pojemnik na pościel
Pomieszczenie
Kategorie

Jest 4 produktów.

Ograniczona przestrzeń to ogromne wyzwanie przy aranżacji sypialni. Każdy centymetr jest na wagę złota. Dlatego wiele osób wybiera mniej standardowe, ale bardziej praktyczne i ciekawie wyglądające rozwiązania. Łóżko piętrowe może wyeliminować problemy z małą sypialnią, a przy okazji zaskakuje swoją estetyką.

Dla kogo łóżko piętrowe?

Łóżko piętrowe ze schodami jest oczywistym wyborem właścicieli mniejszych sypialni. Dzięki niemu nie trzeba inwestować w szersze modele. Łóżka piętrowe z powodzeniem zastępują też dwa miejsca do spania ustawione obok siebie. W każdym przypadku pozwalają zachować cenną przestrzeń. Na dodatek na rynku można znaleźć łóżko piętrowe 3 osobowe. Stanowi ono ciekawe rozwiązanie dla mieszkań z wysokim sufitem.

Taki wariant warto rozważyć, jeśli posiada się więcej potomstwa. Dwoje i więcej najmłodszych członków rodziny potrzebuje sporo miejsca do spania, które zapewni im łóżko piętrowe dla dzieci. Przy okazji meble staną się dla dzieci atrakcją. Piętrowe modele to odpowiednie rozwiązanie także dla starszych dzieci. Łóżka piętrowe młodzieżowe nie tracą na popularności wraz z wiekiem, a mogą zostać dostosowane do wymagań estetycznych nastolatka.

Zalety łóżek piętrowych dla dorosłych i dzieci

Nie tylko najmłodsi przepadają za takim rozwiązaniem. Łóżko piętrowe dla dorosłych wyróżnia się wyglądem i funkcjonalnością. Właśnie z tego powodu uchodzi za rozsądny wybór w kawalerkach, a nawet w niewielkich mieszkaniach dwupokojowych. Najczęściej kupowane są łóżka piętrowe z biurkiem. Pod miejscem do spania umieszcza się miejsce do pracy. Inny pomysł to łóżko piętrowe z szafą, do której chowa się rzeczy osobiste. Droższa kombinacja tych dwóch modeli, czyli łóżko piętrowe z biurkiem i szafą stanowi najpełniejszą formę tego typu mebli, dlatego też zyskują coraz większą popularność.

Łóżko piętrowe dla dzieci w naszej ofercie dostosowuje się do potrzeb najmłodszych. Dotyczy to nie tylko wymiarów, ale również wyglądu. Posiadamy łóżko piętrowe trzyosobowe, w które przyda się zwłaszcza w większej rodzinie. Takie łóżka piętrowe dla dzieci docenią zarówno rodzicie, jak i ich potomstwo za niebanalny wygląd oraz kompaktowe rozmiary.

Łóżko piętrowe z biurkiem wyróżnia się kilkoma zaletami, na które zwrócą uwagę osoby w każdym wieku. Zaoszczędzoną w ten sposób przestrzeń można przeznaczyć na szafki czy zakup innych, większych przedmiotów, nawet pełniących wyłącznie funkcję estetyczną. Piętrowe łóżko z naszej oferty można też dostosowywać do wystroju wnętrza (m.in. kolorystycznie).

Każde dostępne w asortymencie łóżko piętrowe niskie pochodzi od zaufanego producenta. To gwarancja zakupu wysokiej jakości wyposażenia. Produkty z naszego sklepu cieszą się opinią odpornych na zniszczenia oraz trwałych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich zainteresowanych łóżkami piętrowymi z biurkiem i szafą oraz pozostałymi modelami dostępnymi w naszej ofercie. Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące produktów oraz podzielimy się doświadczeniem, aby pomóc wybrać odpowiedni model.