Ze względu na sezon urlopowy dostawców oraz producentów czas realizacji zamówień może ulec wydłużeniu. Więcej informacji pod numerem tel: 507-712-001 lub poprzez e-maila: biuro@amdk.pl

Łóżka tapicerowane 180x200

Kategorie

Jest 58 produktów.

Łóżka tapicerowane, 180 x 200 cm

Łóżko odgrywa szczególną rolę w każdym domu, dlatego powinno być idealnie dobrane do preferencji jego właściciela. W sypialni spędzamy podobno jedną trzecią życia, dlatego komfortowe miejsce do nocnego odpoczynku jest tak ważne. W AMDK Meble posiadamy łóżka do sypialni w każdym stylu. Oferujemy łózka z drewnianą ramą, łóżka kontynentalne oraz miękkie i przytulne łóżka tapicerowane. Właśnie te ostatnie są uznawane za najbardziej wygodne. Oferujemy meble wykonane przez polskich producentów, zaprojektowane tak, aby cieszyć oko każdego klienta. Do wyboru mamy mnóstwo różnorodnych, praktycznych i eleganckich tkanin obiciowych. Możesz zamówić łóżko tapicerowane z materacem 180x200 obite wybraną przez Ciebie tkaniną.

Duże łóżko do sypialni – wygodny sen

Wybór odpowiedniego rozmiaru łóżka ma duże znaczenie. W tej kategorii prezentujemy łóżka do sypialni tapicerowane 180x200, które zapewniają dużo miejsca do spania i spory komfort odpoczynku. Duże łózka gwarantują wygodę oraz odpowiednią ilość miejsca dla pary, a także dodatkowo dla dziecka lub domowego pupila.

Rama łózka jest dopasowana do materaca 180x200, więc całkowite wymiary mebla są większe. Podczas dokonywania wyboru mebla do sypialni warto o tym pamiętać i dokładnie zmierzyć wolną przestrzeń w pomieszczeniu. Musisz także sprawdzić, jakie dokładnie wymiary ma wybrane łóżko tapicerowane 180x200, ponieważ każdy model nieco się od siebie różni.

Wiele rodzajów tkanin obiciowych

Meble do sypialni należy dobrać w ten sposób, aby stanowiły spójną aranżację. Łóżko tapicerowane do sypialni 180x200 musi pasować do dominującej w sypialni kolorystyki oraz stylu wnętrza. W ofercie posiadamy wysokiej jakości materiały obiciowe, przyjemne w dotyku i wytrzymałe. Posiadamy tkaniny tapicerskie w niezwykle bogatej kolorystyce, w tym modne odcień szarości lub zieleni. Stylowe wykończenie łóżka stanowi praktyczny i miękki zagłówek.

Możesz zdecydować się także na łóżko tapicerowane 180x200 bez zagłówka. Tego typu meble stanowią sporą oszczędność miejsca, dlatego sprawdzą się nawet w mniejszym pokoju. Możesz także zrezygnować z zagłówka, jeśli na ścianie za łóżkiem w sypialni posiadasz miękkie panele ścienne. W takim przypadku łóżko tapicerowane bez zagłówka 180x200 będzie najlepszym wyborem.

Prosty sposób składania zamówień

W sklepie internetowym AMDK Meble zakupy możesz zrobić bez wychodzenia z domu. Każdy produkt został doskonale opisany oraz przedstawiony na załączonych zdjęciach. Możesz wybrać rozmiary, kolory i inne opcje. Posiadamy łózka tapicerowane pojedyncze i podwójne w dowolnym rozmiarze, w tym także łózka do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego.

Łóżka tapicerowane do sypialni 180x200 oraz dostosowane do materaca w innych rozmiarach, produkowane są z najwyższej jakości materiałów i tkanin obiciowych. Możesz wybrać rodzaj i kolor tkaniny w momencie składania zamówienia. W razie potrzeby oferujemy możliwość przesłania próbek tkanin. Meble dostarczamy w paczkach do samodzielnego złożenia. Posiadamy własny transport. Zapraszamy do zakupu naszych mebli.