Łóżka 80x160

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
88 cm
87 cm
Wysokość Filtruj
155 cm
154 cm
Głębokość Filtruj
167 cm
166 cm
Kolory
Liczba miejsc
Pojemnik na pościel
Pomieszczenie
Kategorie

Jest 1 produkt.

Łóżka 80 x 160 cm

Jeśli chcesz stworzyć sypialnię marzeń lub stylowy i funkcjonalny pokój dla swojego dziecka, musisz znaleźć meble, które idealnie spełniają Twoje oczekiwania. Wybór łóżka to trudniejsze zadanie, ponieważ komfortowy sen wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie. W AMDK Meble oferujemy produkty najwyższej jakości, przeznaczone do pomieszczeń w różnych stylach. Oferujemy funkcjonalne łóżka, w przeróżnych rozmiarach, także tych nietypowych, w tym łóżka 80x160, doskonale mieszczące się w małych pomieszczeniach.

Wygodne łóżka 80x160 cm do małych pomieszczeń

Małe mieszkania wymagają zastosowania sprytnych pomysłów, pozwalających na optymalne wykorzystanie powierzchni. Oferujemy np. łóżko 80x160 z pojemnikiem na pościel, w którym przestrzeń pod materacem została przeznaczona na miejsce do przechowywania. Łózko w mniejszym rozmiarze najlepiej sprawdzi się w pokoju dziecięcym. Warto zwrócić uwagę na piętrowe łóżko 80x160 „Marcin”, z szufladami do przechowywania akcesoriów, które można także w razie potrzeby rozłożyć na dwa łóżka parterowe. W ten sposób można w razie potrzeby zmienić wystrój pokoju dla rodzeństwa.

Kupując drewniane łóżko do sypialni 80x160, warto pamiętać także o materacu. W naszej ofercie posiadamy materace o różnych rozmiarach i różnym stopniu twardości. Możesz wybrać łóżko 80x160 lub w innym rozmiarze bez zintegrowanego materaca i wybrać go samodzielnie według swoich preferencji. Oferujemy także łóżko z materacem 80x160 i innymi akcesoriami, np. pokrowcem na materac, który można zdejmować i prać.

Zalety mebli ze schowkiem na pościel

W małych pomieszczeniach szczególnie potrzebne jest miejsce do przechowywania. Wybór łóżka 80x160 z pojemnikiem zapewnia optymalne zagospodarowanie przestrzeni w pokoju. W pojemniku lub szufladach można przechowywać dodatkową pościel, koce i inne tekstylia. Schowek pod łóżkiem jest łatwo dostępny i pakowny. W pojemniku łóżka do sypialni 80x160 można także przechowywać pościel w ciągu dnia, aby nie brudziła się i nie kurzyła.

Łóżko 80x160 z pojemnikiem do przechowywania jest często wybierane do pokoju dziecięcego. Szczególnie w pokoju dziecka przydatny jest dodatkowy schowek, w którym zamiast pościeli można także przechowywać zabawki lub ubrania. Wysuwane szuflady w łóżkach 80x160 są wygodne dla dziecka, może ono z nich korzystać w każdej chwili.

Wygodne zakupy w sklepie internetowym

Podstawą wygodnych zakupów jest bogata i dokładnie opisana oferta sklepu. W AMDK Meble zadbaliśmy o komfort klienta. Posiadamy meble dostosowane do różnych do gustów i upodobań. Wszystkie zamówienia staramy się realizować szybko i skutecznie.

Oferta naszego sklepu obejmuje różnorodne meble dla każdego. Oferujemy wygodne łóżka do sypialni 80x160 oraz w innych rozmiarach. Posiadamy wiele rodzajów wybarwień drewna, dlatego możesz wybrać łóżko bez zagłówka 80x160 z drewnianą ramą w dowolnym kolorze. Jeśli szukasz mebli tapicerowanych, możesz zdecydować się na łóżko 80x160 bez zagłówka lub z eleganckim zagłówkiem i wybierać spośród wielu rodzajów tkanin obiciowych i stylu wykończenia. Zapraszamy do naszego sklepu.