Łóżka 80x190

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
88 cm
87 cm
Wysokość Filtruj
155 cm
154 cm
Głębokość Filtruj
197 cm
196 cm
Kolory
Liczba miejsc
Pojemnik na pościel
Pomieszczenie
Kategorie

Jest 1 produkt.

Łóżka 80 x 190 cm

Bogata oferta sklepu AMDK Meble umożliwia znalezienie łóżka do każdego pomieszczenia. Zarówno zróżnicowana stylistyka, jak i możliwość wyboru rozmiaru sprawiają, że każdy może wyszukać odpowiedni mebel dla siebie. Oferujemy meble bogato zdobione oraz proste i minimalistyczne, meble tapicerowane lub z drewnianą ramą. Możesz wybrać pojedyncze łóżko do sypialni 80x190 lub podwójne łoże małżeńskie, nawet o szerokości 200x200, przeznaczone do przestronnej sypialni.

Łóżko 80x190cm – w sam raz dla jednej osoby

W tej kategorii prezentujemy pojedyncze łóżka 80x190 z pojemnikiem do przechowywania pościeli i innych tekstyliów. Łóżko z materacem 80x190 ma rozmiar, który gwarantuje wygodę i komfort snu dla jednej osoby. Jednocześnie jest ono na tyle małe, że zmieści się nawet w mniejszym pomieszczeniu, bez zajmowania zbyt wiele miejsca.

Pojedyncze łóżko 80x190 doskonale nadaje się do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. W pokoju dziecka liczy się przede wszystkim odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni. Być może najlepszym rozwiązaniem będzie łóżko bez zagłówka 80x190. Warto zaplanować układ mebli w pokoju jeszcze przed ich zakupem, aby wybrać odpowiednie opcje. Jeśli pokój zajmuje więcej, niż jedno dziecko możesz zdecydować się na drewniane łóżko piętrowe, np. model „Marcin”, które posiada liczne zabezpieczenia i barierki, aby sen dzieci był bezpieczny.

Praktyczny pojemnik na pościel

Wybór łóżka ze schowkiem to zyskanie kolejnego miejsce do przechowywania w domu. Możesz wybrać pojedyncze łóżko 80x190 z pojemnikiem na pościel, który pozwala na jej ukrycie w trakcie dnia i zabezpieczenie przed brudzeniem. Oferujemy łóżka 80x190 oraz w innych rozmiarach, które posiadają praktyczny pojemnik z dostępem z góry lub z boku. Dodatkowo nasze meble wyposażone są w mechanizm ułatwiający podnoszenie materaca, dzięki czemu dostęp do pojemnika jest łatwy i wygodny.

Możesz zdecydować się także na łóżko 80x190 z pojemnikiem w formie praktycznych, wysuwanych szuflad. To szczególnie korzystne rozwiązanie w pokoju dziecięcym. W szufladach można przechowywać nie tylko pościel, ale także zabawki, książki lub inne akcesoria potrzebne na co dzień. Korzystanie z szuflad jest bardzo łatwe, nawet dla małego dziecka. Łóżko 80x190 ma odpowiedni rozmiar dla dzieci w różnym wielu.

Jak kupić wygodne łóżko pojedyncze?

Wybór komfortowego łóżka do sypialni 80x190 wymaga poświęcenia czasu i uwagi. Wszystkie meble znajdujące się w ofercie AMDK Meble są dokładnie opisane na stronie sklepu. Możesz zapoznać się z wszystkimi parametrami oraz wybrać odpowiednie opcje. Proponujemy pojedyncze łóżko 80x190 bez zagłówka z praktyczną drewnianą ramą lub tapicerowane łóżko do sypialni 80x190. Posiadamy duży wybór tkanin obiciowych w różnych kolorach.

Oferujemy meble do różnych pomieszczeń. Jeśli pragniesz ciekawie urządzić swoją sypialnię, pokój dziecięcy lub gościnny i poszukujesz łóżka 80x190, zapoznaj się z naszą ofertą. Posiadamy w ofercie także duży wybór materacy w różnych rozmiarach oraz innych akcesoriów. Zapraszamy na zakupy.