Szafy narożne

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
91 cm
190 cm
Wysokość Filtruj
96 cm
213 cm
Głębokość Filtruj
60 cm
135 cm
Lustro
Kategorie

Jest 10 produktów.

Szeroki wybór szaf narożnych w różnych wymiarach i wersjach kolorystycznych

Ofertę szaf narożnych staraliśmy się skonstruować w taki sposób, by każdy klient mógł znaleźć u nas produkt skrojony na miarę swoich potrzeb. Meble narożne to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą funkcjonalnie urządzić nieustawne pomieszczenia. Tego typu produkt nie zajmuje wiele przestrzeni, a jednocześnie gwarantuje dużo miejsca do przechowywania – modele narożne zazwyczaj są głębsze niż tradycyjne, w związku z czym można w nich schować nie tylko ubrania, ale też np. buty czy zabawki.

Szafa narożna ustawiona w kącie pomieszczenia sprawdzi się w pokoju dziecięcym i młodzieżowym, ale warto również rozważyć jej zakup do sypialni. Ponadto sporą popularnością cieszą się szafy pełniące funkcję garderoby – z zewnątrz mebel może prezentować się np. jak regał na książki, skrywając za drzwiami w pełni funkcjonalne wnętrze z licznymi półkami, wieszakami i szufladami. Szafy narożne to więc praktyczne meble, pozwalające na stworzenie niebanalnych aranżacji nawet w pozornie trudnych do urządzenia pomieszczeniach.

Każda oferowana przez nas szafa rogowa została wykonana z trwałych materiałów, zapewniających solidność i wytrzymałość konstrukcji. Okleiny ABS wykazują dużą odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, w tym zwłaszcza zadrapania czy zarysowania. Zastosowanie najwyższej klasy materiałów sprawia, że mebel doskonale spełni swoją funkcję przez wiele lat i jednocześnie pozostanie ważnym elementem dekoracyjnym danego wnętrza.

Tym, co wyróżnia naszą ofertę, jest szeroki wybór modeli. Proponujemy np. meble z kontrastującymi elementami, które stylowo prezentują się w pokoju nastolatka. W naszym asortymencie można znaleźć też modele o tradycyjnym kształcie i kolorystyce. Przykładowo, biała szafa narożna to doskonały element wyposażenia minimalistycznych, nowoczesnych pomieszczeń.

Klasyczna szafa wnękowa może być również z powodzeniem zastąpiona przez mebel rogowy. Narożne szafy wnękowe pozwalają zaoszczędzić miejsce, a jednocześnie umożliwiają praktyczne zagospodarowanie niefunkcjonalnych kątów pomieszczenia.

Dostawa, cena i montaż szaf narożnych

Szafy rogowe w większości przypadków wysyłamy w paczkach, do samodzielnego montażu. Zawsze jednak pozostajemy do dyspozycji klientów i w razie wszelkich wątpliwości związanych ze złożeniem mebla, jesteśmy gotowi do pomocy.

W naszym sklepie można zakupić modele wolnostojące, mające zwykle bardziej korzystną cenę niż szafy pod zabudowe. Niektórzy producenci oferują możliwość wyboru głównej strony w szafach o funkcji garderoby (otwieranie z lewej bądź prawej), dzięki czemu produkt można lepiej dopasować do danego wnętrza. Ponadto szafy dostępne w przygotowanym przez nas asortymencie różnią się nie tylko kolorystyką i stylem, ale też wymiarami oraz układem szuflad i półek.

Wszystkim klientom jesteśmy w stanie zagwarantować wygodne formy dostawy i płatności. Nawet dużą szafę narożną możemy dostarczyć pod każdy adres w Polsce. Poza tym oferujemy możliwość zamówienia dodatkowych usług.