Filtr

Cena

od 
do 

Szerokość:

od 
do 

Głębokość:

od 
do 

Wysokość:

od 
do 

Kolory

Brak możliwości wyboru

Materac

Brak możliwości wyboru

Kategorie

Szafki nocne do sypialni

W AMDK rozumiemy, że współczesne szafki nocne powinny zapewniać znacznie więcej niż jedynie miejsce na budzik i lampę nocną. Mając to na uwadze, oferujemy szeroką gamę tych produktów wykonanych z wysokiej jakości materiałów.

Szafki nocne do sypialni — pomysły i inspiracje

Przydatne może być wybranie modelu z szufladą zamykaną lub półką do przechowywania różnych przedmiotów. Będzie to idealne rozwiązanie do utrzymania porządku w pomieszczeniu i grupowania drobiazgów. Choć fani minimalizmu również znajdą u nas wyjątkowy w swojej prostocie projekt. Jeśli jesteś zaciekawiony zapoznaj się z modelem Enjoy (ES40). To elegancki mebel składający się jedynie z podstawy oraz blatu. Idealnie skoordynuje się z innymi meblami w prostym stylu.

Oferujemy również możliwość wyboru szafki nocnej w stylu niskiej komody z czterema półkami. Jest to model Labirynt LA21. Pozwala on na maksymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni obok łóżka. Mebel ten świetnie wygląda w połączeniu z innymi elementami z tej samej serii. 

Ciekawym meblem w tej kategorii jest również wyjątkowy, współczesny stolik nocny Figaro. Jest on tapicerowany i oferuje tym samym współczesny wygląd. Zachowuje przy tym wszystkie funkcje i opcje przechowywania tych najbardziej klasycznych projektów. Element ten stanowi ciekawą stylistykę dla współczesnej sypialni. Dodaje elegancji, formy i charakteru.

Oczywiście oferujemy różne style mebli. Są one wykonane z różnorodnych materiałów. Niezależnie od tego, czy szukasz modelu o tradycyjnym i klasycznym wyglądzie, czy też bardziej odważnego i współczesnego - dzięki tej rozmaitości możesz łatwo znaleźć mebel pasujący do pozostałych elementów wystroju domu.

Jak dobrać odpowiednią szafkę nocną?

Wysokość jest szczególnie ważna, jeśli weźmiesz pod uwagę przeznaczenie szafek nocnych. Będziesz zapewne chciał, aby były one łatwo dostępne do przechowywania różnych przedmiotów oraz w zasięgu ręki w przypadku obsługi budzika, czy też lampki nocnej.

Idealna wysokość szafki różni się w zależności od wysokości łóżka. Odpowiednio dobrana szafka jest mniej więcej, równa z górną częścią łóżka. W ofercie AMDK znajdziesz szafki nocne o wysokościach od 20 do nawet 80 centymetrów. Dzięki temu możesz dopasować je zarówno do niskich łóżek, jak i znacznie wyższych, kontynentalnych modeli.

Powinny być one umieszczone w odległości około 5 centymetrów od krawędzi materaca lub ramy łóżka. Odległość ta pozwala na łatwość dostępu do lampy, budzika lub innych przedmiotów.

Aby uzyskać więcej informacji lub pomocnych wskazówek — zapoznaj się z informacjami zawartymi w opisie każdego produktu, odwiedź bloga AMDK (https://www.amdk.pl/blog) lub skontaktuj się z naszym zespołem!