Jak funkcjonalnie umeblować przedpokój?

Jak funkcjonalnie umeblować przedpokój?

Przedpokój jest pierwszym pomieszczeniem, które zobaczą goście. Dlatego też warto stworzyć wspaniałe pierwsze wrażenie. Powinna to być nie tylko piękna, ale także funkcjonalna przestrzeń. Przedpokoje w większości mieszkaniach są najmniejszymi przestrzeniami. Dlatego warto odpowiednio wykorzystać każdy ich metr kwadratowy. W artykule tym przyjrzymy się sposobom i drobnym sekretom na funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni w przedpokojach.

Styl i funkcja przedpokoju

Rozwiązaniem problemu małych przedpokoi są funkcjonalne meble. W AMDK dostępne są meble dedykowane również do tej przestrzeni. Kupujący mogą wybierać spośród licznych szaf, garderób oraz luster.  Przedpokoje to przede wszystkim obszary funkcjonalne i nikt nie przebywa w nich zbyt długo. Jednak podobnie, jak meble do innych pomieszczeń, te do przedpokoju powinny prezentować estetyczny wygląd. Dekorując przedpokój, powinieneś wziąć pod uwagę styl dekoracyjny, który odpowiada pozostałej części domu. Pomyśl o wyborze mebli w odcieniach pasujących do reszty. Dzięki temu cały dom lub mieszkanie będą wyglądały harmonijnie.

Garderoba Clip

Garderoba Clip

Wykorzystaj przestrzeń dzięki praktycznym meblom do przedpokoju od AMDK

W naszej ofercie znajdziesz meble do przedpokoju, które sprawią, że będzie on bardziej praktyczny. W AMDK możesz wybierać spośród wolnostojących lub montowanych na ścianie rozwiązań do przechowywania przedmiotów. Są one dostępne w różnych rozmiarach i stylach. Być może znajdziesz w nich projekty, które Cię zainspirują. 

Garderoba Basic - BGD104

Jeśli Twój przedpokój jest wystarczająco przestronny, oprócz szafy możesz umieścić w nim garderobę. Model Basic (BGD104) pomieści zarówno odzież wierzchnią, jak i buty i inne przedmioty. Tym samym jest to bardzo praktyczny mebel w przedpokoju. Zestaw ten ma jeszcze jeden, dla niektórych ukryty plus — lustro. Czy wiesz, że element ten wizualnie powiększa przestrzeń przedpokoju?

Garderoba Basic - BGD104

Garderoba Basic - BGD104

Pufa Samanta

Kolejnym, popularnym, wielofunkcyjnym meblem do przedpokoju jest pufa Samanta. Jeśli tylko pozwala na to wielkość Twojego przedpokoju idealnym rozwiązaniem może być dodanie tego mebla. Dzięki możliwości przechowywania w niej różnych przedmiotów dodaje ona jeszcze więcej użyteczności do pomieszczenia. Jest to idealna propozycja do małych przestrzeni, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca. Jest to mebel, który możesz wybrać w AMDK w różnych wariantach i kolorach. Dzięki temu możesz wybrać projekt według własnych preferencji. Jednak do mniejszych przestrzeni zalecamy uzyskanie pastelowych, jasnych kolorów. Przyczynią się one do optycznego powiększenia przedpokoju. Ciemne kolory działają przeciwnie. Do większego przedpokoju możesz wybrać większy projekt pufy. Więcej pomysłów znajdziesz w zakładce “pufy”.

Pufa Samanta

Pufa Samanta

Półka wisząca Lena

Półka wisząca na ścianie to kolejny sposób, aby zamienić przedpokój w przydatne miejsce do przechowywania przedmiotów. Jednym z hitów w naszym sklepie do wystroju tego pomieszczenia jest półka wisząca Lena. To praktyczny, wielofunkcyjny mebel. Oferuje możliwość schowania, ale także zaprezentowania swoich ulubionych przedmiotów. Oznacza tym samym mniej bałaganu i więcej przestrzeni w przedpokoju. Oprócz tworzenia zorganizowanego przedpokoju możesz stworzyć z półką Lena bardzo przyjemną przestrzeń. Ciepło drewna dębowego jest niebywałe. Spójrz tylko na poniższe zdjęcie.

Półka Wisząca Lena

Półka Wisząca Lena