Meble akcentujące - ożywią każdą przestrzeń

Meble akcentujące - ożywią każdą przestrzeń

Możesz uatrakcyjnić swój dom lub mieszkanie dzięki unikalnym i kolorowym meblom akcentującym. Przyciągające wzrok projekty dodają wyjątkowości. Jednocześnie mogą płynnie komponować się z głównym stylem przestrzeni. Zieleń, błękit czy też czerwień — kolory te dodają odważnego, nowoczesnego charakteru. Z kolei ich wyjątkowe wzory mogą zabrać Twój pokój w zupełnie inny wymiar. Zamienią pustą i szarą przestrzeń w coś niezwykłego. Być może właśnie takiego akcentu brakuje w Twojej przestrzeni?

Znaczenie mebli akcentujących we współczesnych wnętrzach

Mimo Twoich wysiłków związanych z jak najlepszą aranżacją wnętrza może okazać się, że czegoś w nim brakuje. Dawno minęły już czasy, w których do poszczególnych pomieszczeń dopasowywane były meble z jednej kolekcji. Ponadto, tradycyjne kolory, takie jak szary, czy też biel, mogą nie nadawać przestrzeni wystarczającego uroku, którego oczekujesz. Możesz wcielić trochę akcentu, dodając gustowne, o odważnych kolorach elementy. Meble akcentujące nastawione są przede wszystkim na styl. W ich przypadku funkcja odgrywa drugorzędną rolę. Choć oczywiście możesz zdobyć mebel akcentujący, który jednocześnie będzie funkcjonalny. Na przykład szezlong Lord może zwiększyć ogólny urok pokoju i jednocześnie służyć jako miejsce do odpoczynku.

Szezlong Lord

Szezlong Lord

Meble akcentujące powinny być centralnym elementem pokoju i wyróżniać się spośród innych. Są one używane w połączeniu z głównymi meblami w danym pomieszczeniu. Choć całość przestrzeni opierać się będzie na kontraście, wybrane kolory powinny odpowiednio współgrać ze sobą. Jeśli wybierzesz bardzo wzorzystą, akcentującą sofę, pozostałe elementy dekoracyjne powinny pozostać gładkie — i odwrotnie. W ten sposób stworzysz piękne wnętrze i jednocześnie meble akcentujące będą wyróżniały się i wywierały odpowiedni wpływ na całość. Projektanci wnętrz kierują się tą zasadą. W ten sposób uzyskują zainteresowanie i atrakcyjność przestrzeni. Wielu profesjonalistów uważa to za tajnik dobrego wnętrza.

Najlepsze meble akcentujące

W AMDK możesz znaleźć meble akcentujące w wielu kategoriach. Od małych puf po duże stoły. Niezależnie czy styl Twojego domu jest współczesny, tradycyjny, czy też minimalistyczny — u nas znajdziesz ciekawe meble akcentujące dostosowane do Twoich potrzeb. Jeśli jesteś gotów przenieść swoje wnętrze na wyższy poziom, zapoznaj się z naszymi propozycjami mebli akcentujących.

Krzesło SONG

Głębokie kolory krzesła SONG z naszej oferty natychmiast ożywią każde pomieszczenie. To niesamowita mieszanka pięknej tkaniny aksamit i wybarwienia drewna. Rozważ użycie go w połączeniu z bardziej klasycznymi krzesłami. Krzesło SONG możesz dodać również jako odrębny, dekoracyjny element przy biurku lub toaletce. Zastępując tym samym klasyczne siedzenia.

Krzesło SONG

Krzesło SONG

Podnóżek Art-Deco

Jeśli chcesz dodać akcentu do swojej przestrzeni, podnóżek Art-Deco jest idealnym rozwiązaniem. Dostępny jest w wielu odważnych kolorach. Dzięki temu zapewnia lekką, ale energetyczną estetykę. Ze względu na wymiary idealny jest do małych przestrzeni.

Podnóżek Art-Deco

Podnóżek Art-Deco

Fotel Angel

Na koniec przyjrzyj się naszej propozycji fotela dodającego ciekawego akcentu. Fotel Angel może być numerem jeden wśród mebli akcentujących. Nie tylko ze względu na świetne możliwości akcentowania, ale także wysokie oparcie gwarantujące wyjątkowy komfort.

Fotel ANGEL

Fotel ANGEL

Bądź kreatywny, wyszukuj oraz baw się, tworząc swoją przytulną przestrzeń. Aby uzyskać więcej inspiracji na meble akcentujące odwiedź sklep AMDK.