Wybieramy Wygodne Łóżko do Sypialni

Wybieramy Wygodne Łóżko do Sypialni

Dobry sen ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. W łóżku spędzamy niemal 1/3 swojego życia! To wystarczający argument, aby wyborowi tego mebla poświęcić należytą uwagę.

Łóżko kontynentalne Fendy - eleganckie i niezwykle komfortowe

Łóżko kontynentalne Fendy - eleganckie i niezwykle komfortowe

Jakość snu a łóżko

Ile razy wstawałeś z poczuciem, że pomimo snu Twój organizm w ogóle się nie odpoczął? Za pełna regenerację sił fizycznych i psychicznych w trakcie spania odpowiada wiele czynników: dobrej jakości łóżko z odpowiednim stelażem, wygodny materac, dobrana do naszych preferencji poduszka i kołdra i wreszcie takie czynniki jak odpowiednia temperatura czy codzienne wietrzenie sypialni. Warto zacząć od podstaw i w pierwszej kolejności zainwestować w naprawdę wygodne łóżko.

Łóżko Ze Stolikami Xelo

Łóżko Ze Stolikami Xelo

Jakie są typy łóżek?

W sklepach znajdziemy wiele propozycji. Aby nie zgubić się w gąszczu nazw i ofert, przed zakupami zaopatrzmy się w podstawową wiedzę. Oczywiście, kluczowy jest rozmiar: inne łóżko wybierzemy do sypialni singla czy nastolatki, inne zaś dla pary. Pamiętajmy, że długość łóżka powinna być co najmniej 25 cm większa niż nasz wzrost. Generalnie łóżka dzielimy na:


Komentarze