Łóżka kontynentalne 200x200cm z dwoma pojemnikami

Kategorie

Jest 4 produktów.

Łóżko kontynentalne swój niebanalny design zawdzięcza podwyższanej konstrukcji, która zapewnia użytkownikom niebywałą wygodę wypoczynku, czyniąc z niego bestsellerowy mebel do każdej nowoczesnej i klasycznej sypialni. Szukając komfortowego łóżka do swojej oazy spokoju, postaw na modele dostępne w sklepie AMDK meble, spośród których z pewnością znajdziesz idealną alternatywę dla tradycyjnej wersalki, sofy lub tapczanu.

Łóżka kontynentalne 200x200cm z dwoma pojemnikami – dla Twojej wygody!

Nowoczesne łóżka kontynentalne cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród zwolenników jednoosobowych modeli jak również rodzin z dziećmi, marzących o leniwych, niedzielnych porankach spędzonych przed tv. Bez względu na szerokość łóżka kontynentalnego, w każdym przypadku możesz być spokojny o jego funkcjonalność i nowoczesną stylistykę.

Ze względu na różne potrzeby naszych klientów i odmienne wymagania względem kolorystyki, ilości pojemników na pościel czy obecności automatycznej regulacji wysokości zagłówka, oferta łóżek kontynentalnych w naszym sklepie z pewnością zaspokoi najbardziej wymagające oczekiwania naszych klientów. Łóżko kontynentalne 200x200cm z dwoma pojemnikami zapewnia optymalną ilość miejsca do spania, która pomieści nawet kilka osób! Bez wahania tego typu łóżka możemy określać mianem rodzinnych.

Nowoczesne meble do sypialni specjalnie dla Ciebie!

Jedyne w swoim rodzaju łóżka kontynentalne to projekty, które w zależności od modelu będą składać się jednej lub dwóch warstw wytrzymałych materacy kieszeniowych, gwarantujących optymalne odciążenie kręgosłupa. Wysoka elastyczność powierzchniowa uzyskana za sprawą bonelowch sprężyn pozwala równomiernie rozłożyć ciężar ciała użytkownika, bez powodowania dolegliwości bólowych.

Łóżko kontynentalne 200x200cm z dwoma pojemnikami poza niespotykanym komfortem zapewnia także dużo miejsca do przechowywania pościeli i innych tekstyliów w wygodnych pojemnikach, do których dostęp zyskujemy podnosząc stelaż z boku, tak jak przy rozkładaniu tradycyjnej wersalki. Od tej pory koniec z bałaganem na łóżku - kiedy pościel jest schowana w pojemnikach, nie jest narażona na kurz i roztocza, a Ty możesz cieszyć się idealnie uporządkowaną sypialnią.

Dlaczego łózka kontynentalne są tak popularne?

 Każda sypialnia powinna kojarzyć się z luksusem, spokojem i harmonią. Nasze łóżka kontynentalne właśnie takie są gwarantując standard wypoczynku, który jest porównywalny z komfortem pięciogwiazdkowego hotelu. Stylowa, odporna na uszkodzenia i łatwa w utrzymaniu czystości tapicerka czyni z każdej sypialni osobistą oazę spokoju w nowoczesnym wydaniu.

Dzięki funkcjonalnym materacom ze sprężynami bonel powierzchnia łóżka idealnie dopasowuje się do naturalnych krzywizn kręgosłupa, co prowadzi do rozluźnienia mięśni i złagodzenia dolegliwości bólowych zwłaszcza ze strony odcinka lędźwiowego. Łóżka kontynentalne 200x200cm z dwoma pojemnikami dostępne w AMDK meble idealnie dopełnią każdą przestronną sypialnię, w której komfort i zdrowy, spokojny sen grają pierwsze skrzypce!