Półki w kolorze jasne drewno

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
31 cm
154 cm
Wysokość Filtruj
21 cm
103 cm
Głębokość Filtruj
19 cm
45 cm
Kategorie

Jest 3 produktów.

Półka to element wyposażenia wnętrz, który pełni podwójną funkcję. Nie dość, że zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania rzeczy, to na dodatek sprawdza się jako ozdoba. Bogaty wybór półek, ich kształtów i kolorów sprawia, że każdy z nas bez problemu wybierze model idealnie dopasowany do własnych potrzeb, gustu oraz stylu wnętrza.

Modne półki wiszące

Półki wiszące to znakomita ozdoba ściany. Można je zamontować w taki sposób, aby razem stworzyły oryginalny kształt lub zdecydować się na pojedyncze modele. Obok klasycznych propozycji, na uwagę zasługują także półki wzbogacone o oświetlenie LED czy drobne elementy dekoracyjne. Łączenia kolorów, materiałów czy kontrastujące listwy przypadną do gustu każdemu miłośnikowi nowoczesnych i modnych rozwiązań.

Półki z szafkami

Wiszące półki z szafkami to z kolei dobry wybór dla tych osób, którym zależy na dodatkowej przestrzeni do przechowywania, ale chcą jednocześnie ukryć przedmioty przed wzrokiem osób trzecich. Pojemne szafki z drzwiczkami pomieszczą wiele drobiazgów, jak i na przykład dokumenty czy biżuterię.