Półki

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
31 cm
155 cm
Wysokość Filtruj
13 cm
90 cm
Głębokość Filtruj
18 cm
40 cm
Promocja
Kategorie

Jest 25 produktów.

Regał jest bardzo przydatnym meblem w każdym domu. Znajduje swoje zastosowanie jako miejsce dla uporządkowania kolekcji książek lub innych przedmiotów. Jest to też element, który urozmaica wnętrze swoją otwartością i wskazaniem indywidualnego charakteru mieszkańców. Miłośnicy książek, płyt lub innych akcesoriów mogą z dumą prezentować swoją kolekcje czyniąc swoje mieszkanie jeszcze bardziej osobistym. Jest to też doskonałe miejsce na elementy dekoracyjne, które dodają uroku pomieszczeniu. Szczególnie jeżeli wnętrze jest zorganizowane w bardzo stonowanej kolorystyce, akcesoria dekoracyjne doskonale je ożywiają.

Półki, szafki wiszące i nowoczesne regały – meblowanie mieszkania

Znakomitym pomysłem na aranżację każdego rodzaju pomieszczenia są półki. Nie zajmują dodatkowej przestrzeni na podłodze a mogą pomieścić sporo przedmiotów. Często zawiesza się je nad łóżkiem i umieszcza na nich ulubione lektury. Z uwagi na swój uniwersalizm zastosowania, półki mogą stanowić wyposażenie każdego wnętrza – od sypialni, poprzez salon a kończąc na pokoju dziecięcym. Alternatywą dla półek są szafki wiszące, które mają zamkniętą przestrzeń i dzięki temu mieszkańcy zachowują dyskrecję, co do tego czym je zapełnili. Półki doskonale pasują także do pokoju dziecięcego. Można na nich ustawić swoje zabawki lub kolekcję pluszaków. W pokoju chłopięcym półki lub nowoczesne regały będą idealnym miejscem na zbiór resorówek lub budowli z klocków.

Nowoczesne regały, czyli jak urządzić mieszkanie zgodnie z aktualnymi trendami?

Regał charakteryzuje się tą zaletą, że można go ustawić we wnękach lub na niewielkich powierzchniach. Z uwag na ich różnorodną szerokość można doskonale dopasować regał do warunków mieszkaniowych. Małe przestrzenie znakomicie współgrają z wąskimi regałami, ponieważ nie nadają one niewielkiemu wnętrzu wrażenia przytłoczenia. Nowoczesne regały w idealny sposób mogą ożywić niejedno wnętrze. Przykładem może być regał Nano, który jest częściowo otwarty, a częściowo zamknięty. Z wąskiej szafy odchodzą krótkie półki, które nadają meblowi awangardowego designu. Ponadto drzwiczki szafy są dwukolorowe, co także jest dużym urozmaiceniem. Taki regał idealnie odnajdzie się, zarówno w salonie, jak i pokoju nastolatka. Nowoczesne regały mogą znaleźć swoje miejsce także w sypialni jako dopełnienie innych mebli. Ciekawą propozycją jest regał loft, który jest skonstruowany z metalu i drewna. To połączenie trąca nutką industrialnego klimatu, który doskonale współgra z każdym typem nowoczesnego wnętrza. Stabilny stelaż sprawia, że jest to mebel bardzo wytrzymały. Nadaje się do każdego typu pomieszczenia.

Półki lub szafki wiszące mogą być wykonane w bardzo ciekawy sposób i prezentować oryginalne kształty. Dzięki takim właściwościom nadają rasowego charakteru wnętrzu, w którym się znajdują. Dzięki kreatywności wykonania same w sobie są już elementem dekoracyjnym. Szafki wiszące mogą znaleźć się w każdym rodzaju pomieszczenia. Zarówno w pokojach, jak i w przedpokoju. Są wykonane z bardzo stabilnych i trwałych materiałów, dlatego można je długotrwale użytkować. Zoom wskazuje jak szafki wiszące w ciekaw sposób można połączyć z półką. Różnego rodzaju kombinacje pozwalają na umeblowanie mieszkania w kreatywny sposób, zgodny z potrzebami i gustem mieszkańców. Dzięki dopasowaniu mebli do przestrzeni mieszkalnej, zyskujemy funkcjonalne wnętrza, które pozwalają na uporządkowanie wszystkich posiadanych przedmiotów. Różne kształty i kolorystyka mebli sprawiają, iż każdy może znaleźć coś na miarę swoich oczekiwań.