FILTR

Cena

od 
do 

Głębokość:

od 
do 

Wysokość:

od 
do 

Szerokość:

od 
do 

Regał jest bardzo przydatnym meblem w każdym domu. Znajduje swoje zastosowanie jako miejsce dla uporządkowania kolekcji książek lub innych przedmiotów. Jest to też element, który urozmaica wnętrze swoją otwartością i wskazaniem indywidualnego charakteru mieszkańców. Miłośnicy książek, płyt lub innych akcesoriów mogą z dumą prezentować swoją kolekcje czyniąc swoje mieszkanie jeszcze bardziej osobistym. Jest to też doskonałe miejsce na elementy dekoracyjne, które dodają uroku pomieszczeniu. Szczególnie jeżeli wnętrze jest zorganizowane w bardzo stonowanej kolorystyce, akcesoria dekoracyjne doskonale je ożywiają.

Półki, szafki wiszące i nowoczesne regały – meblowanie mieszkania

Znakomitym pomysłem na aranżację każdego rodzaju pomieszczenia są półki. Nie zajmują dodatkowej przestrzeni na podłodze a mogą pomieścić sporo przedmiotów. Często zawiesza się je nad łóżkiem i umieszcza na nich ulubione lektury. Z uwagi na swój uniwersalizm zastosowania, półki mogą stanowić wyposażenie każdego wnętrza – od sypialni, poprzez salon a kończąc na pokoju dziecięcym. Alternatywą dla półek są szafki wiszące, które mają zamkniętą przestrzeń i dzięki temu mieszkańcy zachowują dyskrecję, co do tego czym je zapełnili. Półki doskonale pasują także do pokoju dziecięcego. Można na nich ustawić swoje zabawki lub kolekcję pluszaków. W pokoju chłopięcym półki lub nowoczesne regały będą idealnym miejscem na zbiór resorówek lub budowli z klocków.

Nowoczesne regały, czyli jak urządzić mieszkanie zgodnie z aktualnymi trendami?

Regał charakteryzuje się tą zaletą, że można go ustawić we wnękach lub na niewielkich powierzchniach. Z uwag na ich różnorodną szerokość można doskonale dopasować regał do warunków mieszkaniowych. Małe przestrzenie znakomicie współgrają z wąskimi regałami, ponieważ nie nadają one niewielkiemu wnętrzu wrażenia przytłoczenia. Nowoczesne regały w idealny sposób mogą ożywić niejedno wnętrze. Przykładem może być regał Nano, który jest częściowo otwarty, a częściowo zamknięty. Z wąskiej szafy odchodzą krótkie półki, które nadają meblowi awangardowego designu. Ponadto drzwiczki szafy są dwukolorowe, co także jest dużym urozmaiceniem. Taki regał idealnie odnajdzie się, zarówno w salonie, jak i pokoju nastolatka. Nowoczesne regały mogą znaleźć swoje miejsce także w sypialni jako dopełnienie innych mebli. Ciekawą propozycją jest regał loft, który jest skonstruowany z metalu i drewna. To połączenie trąca nutką industrialnego klimatu, który doskonale współgra z każdym typem nowoczesnego wnętrza. Stabilny stelaż sprawia, że jest to mebel bardzo wytrzymały. Nadaje się do każdego typu pomieszczenia.

Półki lub szafki wiszące mogą być wykonane w bardzo ciekawy sposób i prezentować oryginalne kształty. Dzięki takim właściwościom nadają rasowego charakteru wnętrzu, w którym się znajdują. Dzięki kreatywności wykonania same w sobie są już elementem dekoracyjnym. Szafki wiszące mogą znaleźć się w każdym rodzaju pomieszczenia. Zarówno w pokojach, jak i w przedpokoju. Są wykonane z bardzo stabilnych i trwałych materiałów, dlatego można je długotrwale użytkować. Zoom wskazuje jak szafki wiszące w ciekaw sposób można połączyć z półką. Różnego rodzaju kombinacje pozwalają na umeblowanie mieszkania w kreatywny sposób, zgodny z potrzebami i gustem mieszkańców. Dzięki dopasowaniu mebli do przestrzeni mieszkalnej, zyskujemy funkcjonalne wnętrza, które pozwalają na uporządkowanie wszystkich posiadanych przedmiotów. Różne kształty i kolorystyka mebli sprawiają, iż każdy może znaleźć coś na miarę swoich oczekiwań.