Witryny

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
46 cm
138 cm
Wysokość Filtruj
56 cm
212 cm
Głębokość Filtruj
36 cm
46 cm
Promocja
Kategorie

Jest 24 produktów.

Witryny do salonu

Witryny do salonu wykorzystywane są od dłuższego czasu. Z roku na rok ewoluują i dostosowywują się do zmieniającej się estetyki wnętrz. Tym samym pojawiły się projekty, które służą wielu celom i pasują do współczesnych przestrzeni. Poznaj je w tej kategorii!

Witryny do salonu —  tradycja i funkcjonalność

Tradycyjnie meble te wykorzystywane były najczęściej do ekspozycji zestawów obiadowych. Współczesne domy są coraz mniejsze. Tym samym wiele pomieszczeń jest wykorzystywanych do różnych funkcji. Tego samego oczekuje się od mebli.

Dziś witryny to znacznie więcej niż tylko estetyczny dodatek, który można wykorzystać do ekspozycji swoich ulubionych przedmiotów. Meble te mogą pomóc w ukryciu wielu przedmiotów. Zamknięte szafki mają tę zaletę, że po zamknięciu frontów ich zawartość jest niewidoczna. 

Estetyka witryn do salonu podkreślająca styl wnętrza

Kategoria ta obejmuje meble dostępne w różnych wykończeniach — po drewniane i matowe aż po te w połysku. Fronty witryn z naszej oferty mogą być zamknięte na niemalże całej powierzchni lub z widocznymi półkami. 

Wąskie witryny świetnie nadają się do uzupełniania wnęk, zakamarków i narożników. Inne z kolei są idealnym rozwiązaniem w miejscach, w których przestrzeń jest mała. A to wszystko dzięki modelom wiszącym. Jak choćby Monsun (MN10). Możesz wybrać także projekty z efektownym oświetleniem LED, które będzie doskonale oświetlać Twoje ulubione przedmioty.

Upewnij się, że wybrana przez Ciebie witryna do salonu doda odpowiedniego stylu i uroku. To od Twojego gustu zależy, czy kolor będzie jednolity z odcieniem ścian, czy też wręcz przeciwnie — kontrastujący.

Do klasycznych projektów wnętrz najczęściej odpowiednia będzie prosta witryna. Z kolei najbardziej odpowiednim materiałem w tym przypadku może okazać się drewno. Spójrz na piękny, klasyczny projekt Niska 80 Link.

Aby uzyskać bardziej współczesny wygląd, wybierz bardziej unikalną witrynę. Zainspirować może Cię model Monsun (MN3). Nutkę współczesności dodaje w niej również wbudowane oświetlenie LED.

Industrialny wygląd możesz uzyskać dzięki przezroczystym, szklanym frontom. Zachęcamy do sprawdzenia modelu Basic (BWT104). Natomiast blask do takiego pomieszczenia możesz dodać nie tylko za pomocą dekoracji. Możesz wykorzystać do tego meble w białym połysku. Świetnie sprawi się do tego model Simple (SWT91) z naszej oferty. 

Aby idealnie skoordynować salon połącz wybraną witrynę z modelami z tej samej serii. Pasujące meble z tego samego systemu wyświetlą się w dolnej części strony, po kliknięciu na dany model.