Regały

Filtry
Cena Filtruj
od
do
Szerokość Filtruj
26 cm
180 cm
Wysokość Filtruj
26 cm
212 cm
Głębokość Filtruj
25 cm
94 cm
Promocja
Kategorie

Jest 36 produktów.

Regały, półki i szafki wiszące do salonu

Dobrze zorganizowany dom to piękny dom — możesz osiągnąć to dzięki regałom, półkom i szafką wiszącym do salonu. Wyzwanie związane z przechowywaniem różnorodnych przedmiotów polega na tym, że najczęściej nasze domy są mniejsze, niż byśmy oczekiwali. Przestrzeń jest często zbyt mała, aby pomieścić duże, wolnostojące szafy. Przejrzyj naszą ofertę, aby uzyskać inspirację i tym samym znaleźć najlepszy sposób na zorganizowanie przestrzeni.

Maksymalizuj przestrzeń za pomocą regałów, półek i szafek wiszących do salonu

Sposobem na maksymalizację przestrzeni jest wykorzystanie mebli z tej kategorii. Możesz podwoić swoją przestrzeń pionową dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom.

Elementy te mogą służyć zarówno celom użytecznym, jak i estetycznym. Pięknie łączą formę i funkcjonalność. Kategoria ta składa się z różnorodnych rozwiązań. Oferujemy wiele wolnostojących lub wiszących elementów. Dzięki nim możesz stworzyć ciekawy efekt. Łącząc różne kształty, kolory i grupując je w rozmaitych rozmiarach. Masz wiele wariantów kształtowania przestrzeni. Od pojedynczego elementu po  projekt całej ściany.

Wybór regałów, półek i szafek piszących do salonu w zgodzie z panującym stylem wnętrza

Teraz gdy już poznałeś znaczenie produktów z tej kategorii, nadszedł czas, aby dokonać wyboru. Dostosowywanie poszczególnych elementów nie kończy się jedynie na określeniu wymiarów.

Wybierając meble trzymaj się ogólnego stylu pomieszczenia. Jeśli pokój jest pusty, możesz wybrać krzepkie, wykonane z płyty wiórowej, laminowanej o grubości 16 mm półki wiszące Nano (NA12). 

Jeśli natomiast przestrzeń ma proste wykończenia, zachęcamy do zapoznania się ze skromnym, ale pięknym modelem półki Arco. Jest to elegancki, lekki i wszechstronny sposób na przechowywanie wielu przedmiotów. Projekt ten oferuje minimalistyczny urok oraz wysokiej jakości wykończenia. Co więcej, biel to kolor klasyczny i ponadczasowy. W wielu współczesnych przestrzeniach, które są nastawione na minimalizm — mniej znaczy więcej. Przez co półki również nie muszą być nadmiernie dekoracyjne ani ozdobne. Dlatego chcąc zachować taki styl pomieszczenia, warto zdecydować się właśnie na ten model.

Jeśli masz małe pomieszczenie, sprawdź jeden z najwyższych modeli o szerokości 110 centymetrów — Monsun (MN13). 

Możesz dobierać półki, szafki wiszące i regały do salonu zgodnie z jedną z dwóch podstawowych idei projektowania. Zastanów się czy chcesz osiągnąć kontrastujące czy też spójne kolorystycznie wnętrze. Kontrast to świetny sposób na zwiększenie zainteresowania pokojem i stworzenie punktu centralnego.