Szafy przesuwne z lustrem

Filtry
Kategorie

Jest 193 produktów.

Szafy przesuwne z lustrem - doskonały mebel do Twojej sypialni

Aranżujesz swoją sypialnię i potrzebujesz do niej pojemnej szafy, która pomieści wszystkie Twoje ubrania? Jeśli tak, koniecznie sprawdź naszą ofertę, gdzie znajdziesz nietuzinkowe opcje. Doskonałym przykładem są szafy przesuwne z lustrem, które jednocześnie są świetnym meblem do przechowywania ubrań, a z drugiej spisują się jako lustro, przed którym można się przebierać i dopasowywać ubrania do stylizacji.

Nowoczesne szafy rzadko kiedy posiadają drzwi skrzydłowe, rozwierane. Najczęściej mają właśnie przesuwne fronty, które nie zabierają za dużo miejsca, a przy okazji są niezwykle wygodne. Szafa przesuwna z lustrem to strzał w dziesiątkę dla młodych osób, które wręcz uwielbiają się sobie przyglądać. Dzięki temu, że na drzwiach wisi zamontowane lustro, można na bieżąco być ze zmianami w swoim ciele.

Szafa przesuwna z lustrem - maksymalnie wykorzystana przestrzeń

Praktycznym elementem naszego nowoczesnego wyposażenia sypialni są właśnie szafy przesuwne. Można je zastosować nawet w dość ciasnej sypialni, ponieważ nie potrzeba miejsca na to, by drzwi się otwierały. Wystarczy tylko miejsce na samą szafę oraz na przejście pomiędzy szafą i łóżkiem czy innymi meblami. Szafy przesuwne, choć duże wymiarowo, finalnie są znacznie zgrabniejsze od ich poprzedniczek. Można je zastosować w sypialni małżeńskiej jako alternatywa dla garderoby, ale również w pokoju dziecka, w przedpokoju, a czasem nawet w salonie. Wszystko zależy od tego, czego potrzebujemy i gdzie mamy miejsce na taką szafę.

Występują różne wielkościowo szafy oraz z różną liczbą drzwi przesuwnych. Najczęściej klienci wybierają szafy z dwojgiem drzwi przesuwnych, a dla tych, co chcą większe, idealnie sprawdzą się szafy z trojgiem drzwi przesuwnych. Lustro może zostać zamontowane zarówno na jednych drzwiach, jak i na wszystkich. Niektóre szafy przesuwne z lustrem do pokoju posiadają szuflady na dole, inne są od góry do dołu zamknięte drzwiami przesuwnymi.

Szafy przesuwne w sklepie meblowym

Nasz sklep meblowy to rozbudowana oferta wysokiej jakości mebli, które z pewnością zainteresują niejednego klienta. Jeśli potrzebujesz więc szafy do swojej sypialni, koniecznie zdecyduj się na nasz sklep z meblami. Dysponujemy szafami bardzo wysokiej jakości, które stworzone zostały z myślą o wymagających klientach. Jest to kompozycja najlepszych materiałów, które są w pełni bezpieczne dla człowieka, a przy okazji są w stanie wytrzymać długie lata.

Decydując się na szafę z naszego sklepu, możesz otrzymać mebel na wiele lat, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Szafy mogą różnić się między sobą wnętrzem - jedne posiadają wyłącznie drążki na wieszaki, inne z kolei będą mieć tylko jeden drążek oraz półki. Niekiedy w szafach przesuwnych możemy znaleźć szuflady oraz same półki, bez drążka na wieszaki. To od Ciebie zależy, jak skomponowaną szafę wybierzesz do swojego wnętrza. Nie zwlekaj - sprawdź nasz asortyment i wybierz tę szafę, która skradnie Twoje serce!