Szafy z lustrami otwierane

Kategorie

Jest 21 produktów.

Szafy uchylne z lustrem - idealny mebel do dużej sypialni i nie tylko

Aranżujesz swoją sypialnię, pokój dziecka bądź przedpokój? Masz w tych pomieszczeniach sporo miejsca, dlatego możesz do nich wstawić co tylko chcesz? Ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się szafy uchylne z lustrem, które, mimo nowoczesnych rozwiązań oraz ciekawych projektów, sposobem otwierania nawiązują do tradycyjnych, standardowych szaf, które znamy od wielu lat. Szafa jest meblem z nietuzinkową historią i choć obecnie sporo osób decyduje się na zabudowane garderoby, szafy w ogóle nie wychodzą z mody.

W naszym sklepie z meblami znajdziesz wyjątkowe szafy, zarówno z drzwiami uchylnymi, jak i przesuwnymi. Staramy się wpisać w oczekiwania klientów z różnych sfer, z różnorodnymi oczekiwaniami, dlatego nie brakuje u nas sporej ilości rozwiązań. Dysponujemy ogromną liczbą szaf z lustrem, które jednocześnie posiadają drzwi uchylne. Jeśli takiej szafy szukasz, u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Szafy uchylne - dla kogo są dedykowane?

Szafa uchylna z lustrem to dość pożądany mebel. Część osób ceni sobie szafy z drzwiami przesuwnymi, pozostali zaś z chęcią decydują się na szafy z drzwiami uchylnymi. Jeśli chcesz wybrać szafy uchylne z lustrem do pokoju, musisz wiedzieć, że decydujesz się na bardzo praktyczny mebel. Możesz uchylić wszystkie drzwi jednocześnie, co jest niemożliwe w przypadku drzwi przesuwnych. Dodatkowo, otrzymujesz więcej miejsca, które w szafie przesuwnej zajmuje szyna, a ponadto ogromną elastyczność. Ostatnim argumentem dla wielu osób jest oczywiście niższa cena. Dość wysokie drzwi, prowadnice oraz mechanizmy podtrzymujące są kosztowne, dlatego w tym aspekcie lepiej wypada szafa uchylna.

Nasz sklep z meblami oferuje wysokiej jakości szafy uchylne z lustrem do sypialni, produkowane na podstawie wyjątkowych, nowoczesnych projektów na miarę XXI wieku. Oferujemy naprawdę solidne meble, które są w stanie wytrzymać wiele lat służąc człowiekowi.

Wnętrze szafy uchylnej - jakie elementy wybrać?

Poza tym, że proponowane przez nas szafy uchylne posiadają lustra zamontowane na drzwiach, mogą być wyposażone w dodatkowe elementy, które czynią je bardziej atrakcyjnymi. Kupując szafę trzeba bowiem zdecydować, czy wewnątrz ma znajdować się jedynie drążek na wieszaki, czy dodatkowe półki, a może nawet szuflady. Ponadto, koniecznością jest określenie jej wymiarów i sprawdzenie, czy w danym pomieszczeniu uda się wstawić szafę, która się spodobała. Jeśli kupisz szafę bez mierzenia przygotowanego pod nią miejsca, może to się skończyć koniecznością jej odesłania.

Dostępne w naszym sklepie szafy to głównie meble drewniane z metalowymi wstawkami w postaci zawiasów, drążków lub szyn pod szuflady. Oferujemy szafy jednodrzwiowe, dwudrzwiowe i trzydrzwiowe. Wszystkie nasze produkty to połączenie materiałów najwyższej jakości, staranności wykonania oraz lustra, które przyda się praktycznie każdego dnia podczas kompletowania elementów stroju. Wybierz jedną z naszych szaf, a na pewno dołączysz do grona zadowolonych klientów!