Szafa uchylna bez lustra

Kategorie

Jest 66 produktów.

Szafy uchylne bez luster - doskonałość w każdym calu

Jeśli jesteś wiernym tradycji, z pewnością bardziej od szaf przesuwnych przekonują Cię szafy uchylne. Nic w tym dziwnego - są to doskonałej jakości szafy, które wymagają od nas jedynie nieco więcej miejsca, aby móc przejść obok szafy w momencie, kiedy drzwi są uchylone. Klasyczne szafy uchylne bez luster to zwykle wybór osób kochających standardowe rozwiązania. Możesz je umieścić w swoim salonie, pokoju gościnnym, sypialni czy przedpokoju. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie narzekasz na brak miejsca i masz coś do przechowania, a nie chcesz, by stało to na widoku.

Nie każdy lubi drzwi przesuwne, choć są nowoczesne i niekiedy stają się wyznacznikiem podążania za modą. wbrew pozorom drzwi przesuwne są mniej pewne, od uchylnych. W momencie, kiedy zapchana zostanie szyna, trzeba wyciągać drzwi oraz czyścić bądź wymieniać cały mechanizm, aby szafa znów była zdatna do użytku. W przypadku posiadania szafy z drzwiami uchylnymi, jedynym kłopotem będzie wymiana zawiasów, a czasem też ewentualna wymiana drzwi. Znacznie szybsze, tańsze oraz bardziej przystępne jest to rozwiązanie, aniżeli drzwi przesuwne.

Jaki szafy uchylne bez luster możesz wybrać?

Asortyment szaf uchylnych bez luster jest naprawdę spory. W naszym sklepie znajdziesz bardzo malutkie szafy projektowane na szerokość jednego skrzydła drzwiowego, ale również szafy dwudrzwiowe czy trzydrzwiowe. Twój konkretny wybór zależeć będzie od tego, w którym miejscu taką szafę chcesz usytuować oraz jaką powierzchnią wolną dysponujesz. W salonie, kiedy chcesz schować alkohol, szklanki lub ozdobne naczynia, wystarczy szafa jednodrzwiowa lub maksymalnie dwudrzwiowa. Może to być nawet szafa z przeszklonymi drzwiami, czyli witryna.

Szafa uchylna bez lustra do pokoju dziecka może być dwudrzwiowa, jeśli tylko macie tam na tyle miejsca. Do własnej sypialni śmiało możesz zamówić szafę dwudrzwiową lub trzydrzwiową. Warto mieć dużo miejsca do przechowywania, aby móc tam zmieścić ubrania, okrycia wierzchnie, ręczniki, pościel, a czasem nawet obuwie.

Szafy uchylne bez luster do sypialni - tylko u nas!

Szafy uchylne bez luster do sypialni to bardzo popularne rozwiązanie, po które sięga znaczna liczba klientów. Sprawdzają się w wielu aranżacjach, są eleganckie, praktyczne i pojemne. W naszym sklepie znajdziesz szafy wykonane z wysokiej jakości materiałów z ogromną starannością i dbałością o każdy detal. Nasze szafy to estetyka sama w sobie. Dysponujemy szafami w kolorze białym, jednak nie jest to jedyna barwa, jaką u nas znajdziecie.

W ofercie wysoko plasują się szafy w różnorodnych odcieniach brązu, ale też w szarościach czy nietuzinkowych połączeniach, takich jak biel czy brąz razem. Uchylne szafy świetnie sprawdzą się w wersji wnękowej, jak i wolnostojącej. W jej wnętrzu możesz znaleźć drążek na wieszaki, półki na ubrania czy też szuflady. Dysponujemy szafami w wielu rozmiarach, dlatego z dużą łatwością znajdziesz to, co akurat będzie pasować do Twojej sypialni czy do pokoju dziecka.