Szafa narożna bez lustra

Kategorie

Jest 9 produktów.

Szafy narożne bez luster - kompromis godny mistrzów

Na rynku, poza standardowymi szafami, znajdziemy również szafy narożne. Są one swego typu kompromisem pomiędzy chęcią uzyskania miejsca do przechowywania w pokoju, a jednoczesnym zachowaniem maksymalnej powierzchni użytkowej. Szafy narożne, wbrew pozorom, wykorzystywane są bardzo często. Warto mieć tutaj na uwadze jej odpowiednie wkomponowanie, ponieważ to też jest niezwykle ważne. Szafa narożna powinna stanąć w idealnie dobranym miejscu, aby całość miała miejsce i nogi.

Szafy narożne bez luster charakteryzują się różnymi wymiarami, jednak ich wachlarz nie jest aż tak rozbudowany, jak w przypadku pozostałych szaf. W przypadku tego rodzaju mebli nie tylko zewnętrzny wygląd musi odpowiadać klientowi, ale i wnętrze powinno być zaprojektowane jak najlepiej, by zagwarantować maksymalną funkcjonalność. W przypadku szaf narożnych, najczęściej do wyboru mamy szafy jednodrzwiowe lub dwudrzwiowe. Konkretny wybór zależy od tego, jakie możliwości daje Ci przestrzeń, w której zamierzasz ją usytuować.

Szafy narożne, czyli sposób na wykorzystanie każdej możliwej przestrzeni

Szafa narożna bez lustra to sposób na wykorzystanie każdej przestrzeni. Możesz ją postawić tam, gdzie wydaje się nie być miejsca na mebel do przechowywania. Jeśli Twoja sypialnia jest mała albo po prostu słabo ustawna, możliwe jest, iż zmieści się do niej właśnie szafa narożna. Jeśli okno w sypialni Twojego dziecka położone jest w niezbyt odpowiednim miejscu i jedyną opcją jest usytuowanie szafy w narożniku - nie zwlekaj. Może to być najlepsza decyzja podjęta przez Ciebie. Dasz dziecku mebel do przechowywania, jednocześnie nie zabierając więcej przestrzeni, niż to konieczne.

Wydawać by się mogło, że szafa narożna dobrze prezentuje się z zewnątrz, jednak nie do końca współpracuje z człowiekiem, jeśli chodzi o jej wnętrze. Wszystko tak naprawdę zależy od naszego podejścia oraz wykorzystanych pomocy. Można wykorzystać bowiem szeroką gamę akcesoriów, które pomogą w uporządkowaniu tej powierzchni, takich jak specjalne koszyki, drążki na ubrania czy półki.

Szafy narożne z sypialniach i pokojach - doskonały wybór do niewielkiej przestrzeni

Szafy narożne do pokoju to rewelacyjnie rozwiązanie. Jednak nie jest to jedyne pomieszczenie, w którym warto ją zastosować. Jeśli nie masz zbyt pojemnego korytarza, a mimo wszystko pragniesz mieć szafę na okrycia wierzchnie, również możesz zastosować szafę narożną. Pozwoli na maksymalne wykorzystanie przestrzeni, a ponadto stworzy miejsce na przechowanie tysięcy różnych przedmiotów.

Nasz sklep meblowy to doskonałe miejsce, w którym bez problemu zamówisz szafy narożne do sypialni, do pokoju czy do korytarza w kolorze, jaki Ci się podoba, odpowiednim rozmiarze i idealnej konfiguracji wewnątrz. Zapewniamy, że sprzedawane w naszym sklepie szafy to produkty najwyższej jakości, które są starannie tworzone z dbałością o każdy detal, a ponadto są niezwykle wytrzymałe. Możesz mieć pewność, że posłużą Ci dobrych kilka lat, a nawet więcej!