Materac Hit

(0)
  • Darmowa dostawa
  • Szybka wysyłka
Wysyłka w ciągu 10-15 dni + czas dostawy
417,00 zł
Wybór rozmiaru materaca
Ilość

Materac z pianki najnowszej generacji eco PUR oraz pianki HR - nowoczesny sposób na zdrowy sen

Cechy produktu:

Wysokość: 17 cm

Twardość H2/H3

BUDOWA MATERACA:

1. PIANKA ecoPUR (10cm) H3 najnowszej generacji, jedna z bardziej ekologicznych pianek, charakteryzująca się wysoką odpornością na odkształcenia. Dzięki niej materac jest odpowiednio elastyczny i zapewnia prawidłową amortyzację sylwetki. Pianka dzięki swojej budowie jest bardzo przewiewnym materiałem i zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza. Zapobiega to nadmiernej potliwości, a także wpływa na hamowanie rozwoju roztoczy i bakterii.

2. PIANKA WYSOKOELASTYCZNA HR (High Resiliense Foam) (5 cm) jedna z bardziej ekologicznych wersji pianek. Tłoczona w niższej temperaturze, o zwiększonej sprężystości i wytrzymałości. Jest to pianka zbudowana z milionów pęcherzyków, dzięki którym idealnie dopasowuje się do anatomicznego kształtu ciała. Gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Posiada doskonałą przepuszczalność powietrza. Trwałość pianki jest 40% wyższa.

3. POKROWIEC STANDARDOWY (1-2 cm) wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia, że jest on bardzo przyjemny w dotyku,bardzo mocny i wytrzymały w codziennym użytkowaniu. Wszyty zamek błyskawiczny ułatwia jego zdejmowanie i pranie w temp. 30oC, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę materaca. Wytłoczenia oraz wzory na pokrowcu mogą ulegać zmianie.

Materac posiada dwie twardości: z jednej strony H3 (średnio-twardy, ecoPUR) z drugiej H2 (High Resiliense Foam) ,dzięki czemu staje się bardzo uniwersalny.

Materac można użytkować obustronnie. Strony różnią się właściwościami i twardością, dzięki czemu materac jest uniwersalny i możemy go dopasować do własnych potrzeb.

Materac powinien być indywidualnie dobrany do budowy ciała tak, by było odpowiednio podparte, a kręgosłup w każdej pozycji przybierał naturalne krzywizny. Kupując przez internet ciężko dobrać prawidłową twardość dlatego najlepiej sprawdzi się materac dwustronny o różnych twardościach. Materac możemy ułożyć wedle swoich upodobań.

MATERAC DAJE PRAWIDŁOWE PODPARCIE DLA KRĘGOSŁUPA , ZAPEWNIA WYSOKI KOMFORT SNU.

MATERAC O UNIWERSALNEJ, ŚREDNIEJ TWARDOŚCI.

MATERAC NALEŻY UŻYTKOWAĆ OBUSTRONNIE. OBRACANIE MATERACA PRZEDŁUŻY JEGO ŻYWOTNOŚĆ. JEST ON BARDZO WYTRZYMAŁY I ODPORNY NA ODKSZTAŁCENIA.

Dane techniczne

Wysokość
17 cm
Rozmiar materaca
70 x 200 cm
90 x 200 cm
130 x 200 cm
160 x 200 cm
100 x 200 cm
80 x 200 cm
110 x 200 cm
140 x 200 cm
150 x 200 cm
180 x 200 cm
120 x 200 cm
Rodzaj
materace piankowe
materace ortopedyczne
Typ
dwustronne
Twardość
H2 - średnio twardy
Opinie
0 /5
Ilość opinii: 0