Jaką toaletkę wybrać?

Jaką toaletkę wybrać?

Kiedyś uważane za luksusowe meble dostępne tylko dla bogatych kobiet — stoliki do makijażu lub bardziej znane jako toaletki są dziś niezbędną częścią sypialni wielu Pań. Dawno minęły czasy, gdy kobiety szukały najbardziej pochlebnego oświetlenia i miejsca do spokojnego nałożenia makijażu. Dzięki toaletce możesz osiągnąć niezwykle kobiecy akcent w pomieszczeniu. 

Dlaczego warto kupić toaletkę?

Istotą toaletek jest nie tylko dodanie kobiecego, wyrafinowanego i luksusowego akcentu do sypialni. Dodają one również praktyczną korzyść. Pomagają w organizacji przestrzeni. Wszelkie kosmetyki, biżuteria, perfumy i przybory są na wyciągnięcie ręki, ale jednocześnie uporządkowane. Tym samym przyspieszasz cały proces nakładania makijażu. W rezultacie czynność ta jest znacznie przyjemniejsza. Tym samym kobieta może doskonale rozpocząć każdy nowy dzień.  Ponadto dzięki świetnemu wyglądowi toaletki stanowią doskonały dodatek do sypialni. Mogą być wykorzystane również jako punkt centralny. Dlatego też, jeśli nie masz jeszcze tego mebla w swojej sypialni, najwyższy czas, aby rozważyć jego zakup.

Jak wybrać toaletkę?

Wybierając toaletkę, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Pierwszym i najbardziej oczywistym krokiem jest ustalenie Twoich preferencji projektowych. Jest wiele stylów projektowania toaletek. Ile kobiet, tyle gustów. Styl, który wybierzesz, powinien zależeć w dużej mierze od tego, co lubisz i jak wygląda pozostała część pomieszczenia. Kiedy już określisz, jaki chcesz mieć styl toaletki — zastanów się, ile masz narzędzi do makijażu, biżuterii i wszelkich innych przedmiotów, które chcesz w niej zorganizować. Może to być punktem odniesienia do wymiarów toaletki. Najprawdopodobniej będziesz potrzebowała toaletki z szufladami. Kwestią do rozważenia jest to, ile będziesz ich potrzebowała. To oczywiste, ale będziesz potrzebowała również lustra. Nasza toaletka wisząca Havana H-19 jest już wyposażona w lustro. W pozostałym modelach z oferty AMDK będziesz musiała zakupić je samodzielnie. Określ, jakich rozmiarów lustra potrzebujesz. Niektóre kobiety pragną lustra, które będzie tak duże, jak to tylko możliwe. Podczas gdy innym nie przeszkadza toaletka ze skromnym odbiciem.

Najlepsze toaletki

Niezależnie od tego czy lubisz klasyczne meble, czy bardziej nowoczesne w AMDK mamy dla Ciebie propozycje toaletek. Jeśli utknąłeś w wielu pomysłach i nie masz pewności, która toaletka będzie dla Ciebie najlepsza — nasze dwa poniższe modele mogą być rozwiązaniem Twojego dylematu. Wybór jest skromny, ale niezwykle funkcjonalny i piękny.

Toaletka Ada

Toaletka ta świetnie sprawdzi się w wielu wnętrzach. To jeden z najbardziej wszechstronnych dziś stylów. Przede wszystkim ze względu na proste wykończenie. Jeśli szukasz toaletki z dużą ilością miejsca — jest to opcja warta rozważenia. Co więcej, brak wbudowanego lusterka pozwala na personalizację toaletki według własnych upodobań. 

Biurko / Toaletka Ada

Biurko / Toaletka Ada

Toaletka wisząca Havana H-19 Ze względu na wiszącą konstrukcję zajmuje ona niewielką ilość miejsca. Jej szerokość to 100 centymetrów. Dzięki temu idealnie nadaje się do mniejszych pomieszczeń. 

Toaletka Wisząca Havana H-19

Toaletka Wisząca Havana H-19

Siedzenie do toaletki

Do toaletki będziesz potrzebowała siedzenia. Powinno ono pasować do toaletki i lustra, a także pozostałych mebli, które masz. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy chcesz, aby siedzenie to było akcentującym elementem w przestrzeni. Nasze propozycje na siedzenie możesz przejrzeć w kategorii “pufy”.