Jakie dodatki do narożnika wybrać?

Jakie dodatki do narożnika wybrać?

Decydując się na narożnik do salonu, można wprost przebierać w ciekawych ofertach. Obecnie producenci prześcigają się w coraz to nowszych, bardziej praktycznych rozwiązaniach, dzięki którym można urozmaicić meble i dodać im nowe zastosowania. Dlatego powstają kanapy narożne wyposażone w dodatkowe gadżety i funkcje, dzięki którym mebel poza tym, że nadaje się do siedzenia i spania, może także spełniać inne potrzeby jego użytkowników. Wśród takich potrzeb znajduje się na przykład dodatkowe miejsce do siedzenia, czy przechowywania rzeczy w pobliżu narożnika. Wybierając kanapę narożną, trzeba rozważyć, jakie dodatki do niej będą najlepsze.

Praktyczny narożnik z pufami

Salon to miejsce spotkań całej rodziny. To w nim najczęściej odbywają się wszelkie imprezy jak urodziny, imieniny czy święta. Jeśli ma się dużą rodzinę czy sporą liczbę przyjaciół, warto zadbać o to, aby mieli gdzie usiąść, gdy nas odwiedzają. Dlatego bardzo ciekawą propozycją jest narożnik z dodatkowymi pufami. Przyda się on szczególnie tym, którzy lubią zapraszać dużo osób naraz na swoje domowe imprezy, ponieważ zapewnia dodatkowe miejsce do siedzenia. To także dobra opcja dla dzieci, ponieważ pufy zazwyczaj są niższe niż standardowa kanapa, przez co siedzenie na nich będzie bardziej komfortowe.

Narożnik z półkami

Każde miejsce do przechowywania zwłaszcza w niewielkim salonie jest na wagę złota. Narożnik z półkami to wybawienie dla osób, które wciąż nie mogą pomieścić swoich rzeczy w szafach czy komodach. Przedmiotom takim jak pilot do telewizora, aktualnie czytana książka czy gazeta trudno jest wyznaczyć stałe miejsce, gdzie mają leżeć. Półki przy narożniku są dla nich więc najbardziej odpowiednie, ponieważ czytanie i oglądanie filmów czy seriali najczęściej odbywa się właśnie na kanapie. Półki dają więc swobodny dostęp do przedmiotów, które chcemy mieć pod ręką, dzięki czemu nie trzeba ich poszukiwać po całym domu.

Narożnik z półką na laptopa

Osobom lubiącym pracować z domu może przydać się półka na laptopa przy narożniku. Pozwala ona na wygodny dostęp do sprzętu i jednoczesne zapewnia wygodnie siedzisko na kanapie. Ludzie, którzy nie mają telewizora, również docenią taką półkę, ponieważ będą mogli z niej swobodnie oglądać różnego rodzaju filmy na laptopie. Takie dodatki znajdują zastosowanie szczególnie w mniejszych mieszkaniach, gdzie każde udogodnienie, czy każde miejsce do przechowywania jest bardzo mile widziane. Półka na laptopa umieszczona jest na takiej wysokości, aby siedząc na narożniku, miało się swobodny dostęp do sprzętu.

Nakładka na podłokietnik

Narożnik w całości obity tapicerką nie daje możliwości do tego, aby bez obaw postawić na nim na przykład kubek z herbatą czy talerz z jedzeniem. Nakładka na podłokietnik w prosty sposób rozwiązuje ten problem. Podczas oglądania ulubionego serialu taki gadżet przydaje się znakomicie, ponieważ daje dostęp do ulubionego napoju bez konieczności wstawania z kanapy. Dedykowana nakładka na podłokietnik oprócz tego, że jest bardzo praktyczna, to przez to, że jest dopasowana, również świetnie się prezentuje.