Tapicerowane łóżka sypialniane

Tapicerowane łóżka sypialniane

Dziś chcielibyśmy Wam przedstawić post o łózkach do sypialni.

Sypialnia to część naszego domu w której spędzamy najwięcej czasu,więc bardzo ważny jest odpowiedni dobór łóżka dla naszego lepszego samopoczucia i komfortu snu.

W naszej ofercie znajdą państwo łóżka z płyty , łóżka Tapicerowane , łóżka kontynentalne

Po krótce chciałbym opisać każdą z wymienionych kategorii.

Łóżka z płyty :

Łóżka te charakteryzują się prostotą wykonania i łatwym montażem.

Znajdą one zastosowanie w mniejszych pomieszczeniach w których ważne jest żeby zaoszczędzić pare centymetrów w sypialni,  gdyż nie posiadaja one pogrubianych boków oraz zagłowia co charakteryzuje sie w wiekszośći łóżek tapicerowanych.

Łóżka w naszej ofercie w wiekszośći wyposażone są w stelarze drewniane dla łatwiejszego ustosowania materaca, który także znajdziecie na naszym sklepie. Post o materacach pojawi sie w nastepnym poście.

Łóżka tapicerowane :

To kategoria łóżek sypialnianych do których najczęśćiej siegają nasi klienci.

Posiadamy w naszej ofercie tanie łóżka do sypialni, oraz łóżka które zaspokoją najbardziej wymagających klientów

Wszystkie nasz tapicerowane łóżka sa wyposażone w stelaż drewniany , bądź stelaż metalowy z dodatkowymi siłownikami które wspomogą Państwu podnoszenie go i dostanie sie do pojemnika na pościel.

Jest to opcja nie potrzebna każdemu gdyż nie wszyscy chowają pościel do pojemnika i w zupełności wystarczy im stelaż drewniany.

Tapicerowane łóżka nadadzą Waszej sypialni unikalny wygląd oraz sprawią ,zę będzie wam sie mile spędzało tam czas po cieżkim dniu pracy.

Łóżka Kontynentalne :

Łóżka kontynentalne charakteryzują sie bardzo dużą wygodą oraz wspaniałym wyglądem.

Łóżka te wystepują także pod inną nazwą - łóżka hotelowe , która napewno bardziej przybliży wyobrażenie ludzi o wyglądzie produktu ,którzy nie mieli jeszcze z nim styczności.

Produkt jest nieco droższy od wspomnianych wczesniej łóżek tapicerowanych jednak jak już wspominaliśmy w sypialni spędzamy znaczną część naszego dnia i nie powinnismy oszczędzać w tym aspekcie pieniążków.

Wyposażone są one zazwyczaj w skrzynie z materacem, na której montowany jest drugi materac, co sprawia że są bardzo wygodne.