Narożnik Hamar

(0)

Produkt niedostępny.

Funkcjonalny narożnik w stylu skandynawskim - Hamar

Prezentowany narożnik Hamar to kwintesencja najbardziej pożądanych cech stylu skandynawskiego takich jak wysoka estetyka oraz funkcjonalność. Prosta konstrukcja mebla jest jednocześnie bardzo elegancka i daje poczucie komfortu oraz solidności. Na uwagę zasługują miękkie tapicerowane podłokietniki ułatwiające przyjęcie dowolnej pozycji podczas korzystania z narożnika oraz drewniane subtelne nóżki dodające mu lekkości.

Narożnik Hamar zaprojektowano w kształcie litery L oraz umożliwiono wybór wersji prawo lub lewostronnej. Praktyczna funkcja spania pozwala na bezproblemowe przekształcenie mebla w komfortowe łóżko, a wygodny pojemnik na pościel pomieści niezbędne kołdry i poduszki. Bardzo estetyczna i czysta forma mebla oraz dowolność w zakresie konfiguracji kolorystyki obicia powodują, że narożnik będzie nie tylko bardzo użytecznym, ale również przyciągającym uwagę elementem aranżacji każdego salonu. Doskonała jakość wykonania to z kolei gwarancja jego trwałości i niezawodności.

Przedmiotem oferty jest narożnik rozkładany Hamar. Jest to produkt najwyższej klasy, wyjątkowo wygodny dzięki zastosowaniu sprężyny falistej i pianki PUR gwarantującej niebywały komfort. 

Narożnik posiada automat wspomagający rozkładanie co niebywale ułatwi tą czynność. 

Model ten wyposażony został w 3 duże poduszki oparciowe oraz 5 mniejszych ,które znacznie umilą korzystanie z niego.

Istnieje możliwość wyboru innych kolorów tkanin dla małych poduszek (prosimy o zaznaczenie informacji w wiadomości przy składaniu zamówienia)

Połączenie stylu skandynawskiego z ponadczasowym sprawi, że narożnik pokojowy wpasuje się praktycznie w każde pomieszczenie.

Wykonanie: 

Pianka PUR,

- Sprężyna falista,

- Pojemnik na pościel,

- Funkcja spania,

Wymiary:

- Szerokość: 272 cm

- Głębokość: 170 cm

- Wysokość: 71 cm

- Powierzchnia spania: 232 cm x 118 cm

Na zdjęciu narożnik prawostronny.

Dane techniczne

Szerokość
272 cm
Wysokość
71 cm
Głębokość
170 cm
Powierzchnia spania
118 x 232 cm
Funkcje
z funkcją spania
Pojemnik na pościel
z pojemnikiem
Strona
z wyborem strony
Kształt
w kształcie litery "L"
Automat wspomagający rozkładanie
tak
Na zdjęciu narożnik
prawy
Opinie
0 /5
Ilość opinii: 0