Narożnik Holli

(0)
  • Darmowa dostawa
Wysyłka w ciągu 20-25 dni + czas dostawy
3 290,00 zł
Ilość

Geometryczny narożnik Holli

Narożnik Holli to mebel iście minimalistyczny, zarówno pod względem rozmiarów, jak i estetyki. Ma kształt litery L, uniwersalny pod względem stron. Po obu stronach znajdują się minimalistyczne podłokietniki o surowo wykończonych krawędziach. Równoważą je stylowe zagłówki o obłych kształtach, które dodatkowo mają możliwość regulowania.

Dzięki temu Holli to narożnik piękny, stonowany i wygodny – również nocą, ponieważ po wysunięciu części siedziska ukazuje się funkcja spania z powierzchnią wystarczającą, aby przenocować tam nawet parę. Pod drugą częścią siedziska skrywa się pojemnik na poście unoszony na automacie. Te wszystkie funkcje sprawiają, że Holli świetnie sprawdzi się w niewielkim salonie urządzonym w stylu minimalistycznym i tradycyjnym.

Geometryczne przeszycia w kwadraty na bokach podłokietnika powodują, że ten narożnik doskonale zaprezentuje się w pokoju, w którym dominują tego rodzaju formy. To mebel dostępny u nas w bogatej gamie tkanin i kolorów do wyboru – aby jeszcze lepiej dopasować go do zamierzonej aranżacji.

Wymiary:

- Szerokość: 245 cm

- Wysokość: 99 / 109 cm

- Wysokość siedziska: 45 cm

- Powierzchnia spania: 125 cm x 210 cm

Na zdjęciu głównym narożnik lewostronny.

Dane techniczne

Szerokość
245 cm
Wysokość
99 cm
Wysokość siedziska
45 cm
Powierzchnia spania
125 x 210 cm
Funkcje
z funkcją spania
z regulowanymi zagłówkami
Pojemnik na pościel
z pojemnikiem
Strona
uniwersalna
Kształt
w kształcie litery "L"
Meble są wysyłane w paczkach
do samodzielnego montażu
Opinie
0 /5
Ilość opinii: 0