Narożnik Lord

(0)
  • Darmowa dostawa
Wysyłka w ciągu 30-40 dni + czas dostawy
2 910,00 zł
Ilość

Narożnik Lord – idealny dla dużej rodziny

Narożnik Lord to idealna propozycja dla miłośników masywnych, okazałych mebli. Robi duże wrażenie w dowolnym wnętrzu, a zwłaszcza w salonach urządzonych klasycznie. Będzie wyglądać doskonale również w pomieszczeniu w stylu nowoczesnym czy minimalistycznym, gdzie stanie się głównym elementem wyposażenia.

To efektowna rogówka w kształcie litery L, którą wyposażono w przestronne siedziska z pianki tapicerskiej i silikonu, regulowany podłokietnik oraz komplet niezwykle eleganckich dekoracyjnych poduszek. Jak przystało na mebel wolnostojący, narożnik Lord ma tapicerowane plecy. Za sprawą obszernej części wypoczynkowej jest bardzo wygodny. Pomieści wiele osób, zapewniając komfort każdej z nich. Nie posiada funkcji spania ani pojemnika na pościel, ale w pełni wynagradza to swoją prezencją oraz wysoką klasą wykończenia.

Istnieje możliwość zamówienia narożnika lewo- lub prawostronnego. Klienci zainteresowani kupnem rogówki Lord mogą także wybrać tkaninę obiciową, która będzie najlepiej komponować się z aranżacją ich salonu.

Na zdjęciu narożnik lewostronny.


Wymiary:

- szerokość - 320 cm

- głębokość - 223 cm

- wysokość z poduchami - 95 cm

- wysokość bez poduch - 85 cm

- wysokość siedziska - 49 cm

- głębokość siedziska - 58 cmDane techniczne

Szerokość
320 cm
Wysokość
95 cm
Głębokość
223 cm
Funkcje
bez funkcji spania
z regulowanymi podłokietnikami
Pojemnik na pościel
z pojemnikiem
Strona
z wyborem strony
Kształt
w kształcie litery "L"
Opinie
0 /5
Ilość opinii: 0