Ze względu na sezon urlopowy dostawców oraz producentów czas realizacji zamówień może ulec wydłużeniu. Więcej informacji pod numerem tel: 507-712-001 lub poprzez e-maila: biuro@amdk.pl

Szafa Havana H-1

(0)

Produkt niedostępny.

Stylowa szafa Havana H-1

Głównym atutem prezentowanego modelu są niewielkie wymiary. Jego szerokość to zaledwie 90 cm, wysokość 194 cm, a głębokość sięga 51 cm. Pomimo tego jest znacznie pojemniejsza, niż można byłoby wnosić po rozmiarze. To zasługa przemyślanego projektu, dzięki któremu do szafy zmieści się sporo różnych elementów ubioru. Została ona stworzona z myślą o pokojach dziecięcych i sypialniach, czyli miejscach, w których trzeba liczyć się z ograniczoną przestrzenią. W tej kwestii szafa Havana H-1 pozostaje bezkonkurencyjna.

Uniwersalny wygląd Havany H-1

Mebel dostępny jest kolorze dębu sonomy. Został on wybrany nie bez powodu. Tego typu kolorystyka sprawdza się w niemal każdym wystroju wnętrza, niezależnie od dominujących barw. Z kolei stosunkowo prosta konstrukcja nie tylko ułatwia obsługę (co jest szczególnie ważne w pokojach dziecięcych), ale również pasuje do większości aranżacji. Szafa sprawdzi się więc zarówno w pomieszczeniach utrzymanych w stylu skandynawskim, jak i rustykalnym czy klasycznym.

Przedstawiam Szafe Havana H-1 idealnie pasująca do salonu , pokoju dziecięcego jak i sypialni. Szafa dostępna w kolorze Dąb Sonoma.

Wymiary:

- Szerokość: 90 cm

- Wysokość: 194 cm

- Głębokość: 51 cm

Dane techniczne

Szerokość
90 cm
Wysokość
194 cm
Głębokość
51 cm
Rodzaj
szafy uchylne
Lustro
bez lustra
Meble są wysyłane w paczkach
do samodzielnego montażu
Opinie
0 /5
Ilość opinii: 0